نایب رییس اسبق بانوان فدراسیون اسکی؛

نوری می‌گوید: با استعفایم می‌خواستم دست رییس جدید را در انتخاب کادر مدیریتی باز بگذارم.

به گزارش فرتاک ورزشی، میترا نوری، نایب رییس اسبق بانوان فدراسیون اسکی که با روی کار آمدن عبدی افتخاری، رییس جدید فدراسیون اسکی از سمت خود استعفا داده است، می‌گوید: استعفای من دلیل کاملا مشخصی داشت. شاید هرکس دیگر هم جای من بود، با توجه به روی کار آمدن رییس جدید از این سمت استعفا می‌داد. من کار حرفه‌ای انجام دادم زیرا .

او ادامه می‌دهد: من با استعفای خودم سعی کردم دست رییس فدراسیون را در این زمینه باز بگذارم تا در انتخاب کادر جدید مدیریتی طبق نظر خودش عمل کند. روند کار به این صورت است که بعد از تعویض کادر مدیرتی در هر فدراسیونی، رییس جدید باید از افرادی که تمایل به همکاری دارد دعوت به همکاری کند. افتخاری مدیر باتجربه‌ای است و باید به انتخاب او احترام گذاشت.

نوری در خصوص روند رو به رشد ورزش اسکی می‌گوید: خانواده ورزش اسکی نسبت به مسائل این ورزش بسیار دلسوزانه برخورد می‌کنند و بدون در نظر گرفتن منافع شخصی برای رشد این ورزش تلاش می‌کنند. قطعا این تلاش ادامه خواهد داشت. در یک سالی که در خدمت ورزش اسکی بودم تجربیات بسیاری کسب کردم و در صورتی که بتوانم کمکی به رشد این ورزش انجام دهم به فدراسیون باز خواهم گشت.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: میترا نوری -