نانی: تیم ملی پرتغال همیشه کیفیت لازم را داشته و بازیکنان بزرگی در آن عضویت داشته‌اند، اما این اتحاد را کم داشت و امروز دیگر این کمبود حس نمی‌شود

به گزارش فرتاک ورزشی، نانی که در راه رسیدن تیم ملی فوتبال پرتغال به قهرمانی پانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا نقش بسزایی داشت، پس از برد شب گذشته (یکشنبه) این تیم مقابل فرانسه به شبکه تلویزیونی «اسپورت تی‌وی» گفت: باید این قهرمانی را به شدت جشن بگیریم. شاید هنوز هم متوجه نشده‌ایم که چه اتفاقی افتاده و تازه فردا می‌فهمیم که قهرمان شده‌ایم، قهرمانی که برای کشور ما معنای زیادی دارد.

وی افزود: ما خیلی به دردسر افتادیم، اما با یکدیگر بر این شرایط فائق آمدیم. تمامی هواداران‌مان هم مثل همیشه ما را باور داشتند و حتی زمانی که اوضاع خوب پیش نمی‌رفت، دست از حمایت ما برنداشتند. ما این اتحاد را همیشه در تیم ملی پرتغال کم داشتیم. تیم ملی پرتغال همیشه کیفیت لازم را داشته و بازیکنان بزرگی در آن عضویت داشته‌اند، اما این اتحاد را کم داشت و امروز دیگر این کمبود حس نمی‌شود.

یکی از ستاره‌های بی‌چون وچرای پرتغال در این تورنمنت در ادامه عنوان کرد: تیم در این مسابقات فوق‌العاده کار کرد و با وجود اینکه این یک ماه دشواری‌ها و مصدومیت‌های خاص خود را داشتیم اما در نهایت بر تمامی آنها فائق آمدیم و هواداران هم از ما حمایت کردند. آماده‌سازی ما برای این مسابقات شگفت‌انگیز بود و این پیروزی متعلق به همه مردم پرتغال است، پس همه با هم آن را جشن می‌گیریم.

بازیکن پیشین منچستریونایتد که با جدایی‌اش از فنرباغچه، فصل آینده پیراهن والنسیا را بر تن خواهند کرد، در پایان تأکید کرد: کسب جام قهرمانی یورو 2016 بدون شک بهترین روز از دوران حرفه‌ای‌ام و روزی فراموش‌نشدنی است.

 

انتهای پیام/