بعد از انتقال ازکوئیل گارای از بنفیکا به زنیت سنت پترزبورگ؛

شکایت باشگاه رئال مادرید از بنفیکا به دادگاه عالی ورزش

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، رئال مادرید در سال ۲۰۱۱ دفاع آرژانتینی را به قهرمان آن سال پرتغال، بنفیکا فروخت و در قرارداد این بازیکن بندی را قرارداد که مطابق با آن، باشگاه پرتغالی میبایست ۵۰ درصد از مبلغ فروش انتقال بعدی این بازیکن را در اختیار باشگاه اسپانیایی قرار دهد.

با این حال به نظر می‌رسد مسئولین باشگاه مادریدی اعتقاد دارند که این مدافع با مبلغی کمتر از مبلغ واقعی اش به زنیت منتقل شده است. بنابر گزارش دیاریو د نوتیسیاس، لوس بلانکو معتقد است در زمانی که گارای در بنفیکا حضور داشت، باشگاه آلمانی بایرن مونیخ با رقم ۱۵ میلیون یورو به دنبال غقد قرارداد با بازیکن آرژانتینی بوده است. 

 باشگاه پرتغالی با رد این پیشنهاد، اندکی بعد این بازیکن را با رقم ۶ میلیون یورو به زنیت سنت پترزبورگ منتقل کرد. باشگاه بنفیکا تنها ۴۰ درصد از مبلغ انتقال  این بازیکن را در اختیار داشت، ۱۰ درصد از این مبلغ سهم یکی از اسپانسرهای بنفیکا و ۵۰ درصد باقی مانده نیز سهم باشگاه رئال مادرید بوده است.

مدافع آرژانتینی که به عنوان بخشی از قرارداد کوئنرائو از رئال مادرید به بنفیکا منتقل شده بود، ماه گذشته با مبلغ ۲۰ میلیون یورو به والنسیا پیوست. به نظر می‌رسد نتایج دادگاه عالی ورزش تا انتهای این ماه منتشر خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: رئال مادرید -