مورینیو مهاجم جدید منچستر را توصیف میکند؛

مورینیو ضمن ابراز خرسندی از حضور زلاتان در منچستر گفت: اگر او را نشناسید فکر میکنید پرخاشگر است

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم ۳۴ ساله تیم ملی سوئد که چند هفته ای است به منچستر یونایتد پیوسته، بار دیگر زیر نظر خوزه مورینیو مربی پرتغالی این فصل منچستر یونایتد کار خواهد کرد.

این دو پیش از این در اینتر میلان با یکدیگر همکاری داشته و از آن دوران خاطرات خوبی هم دارند. بسیاری از اهالی فوتبال اعتقاد دارند که حضور مورینیوی پرتغالی در انتخاب زلاتان برای پیوستن به شیاطین سرخ بی تأثیر نبوده است. مورینیو در حاشیه اولین جلسه تمرین منچستر یونایتد برای آمادگی فصل جدید رقابت های لیگ برتر گفت: آنگونه که خیلیها فکر می کنند، زلاتان اصلاً گستاخ و پرخاشگر نیست؛ او فرد خنده رو و بامزه ای است. اگر بخواهم او را در سه کلمه توصیف کنم باید بگویم او برنده، گلزن و بسیار بامزه است.

مورینیو در ادامه صحبت هایش در مورد مهاجم سابق تیم های بارسلونا، میلان و پاری سن ژرمن گفت: اگر او را خوب بشناسید، متوجه خواهید شد که چه شخصیت جالبی دارد، اما اگر شناختی از شخصیت او نداشته باشید ممکن است تصور کنید که زلاتان فردی پرخاشگر و گستاخ است. بسیار خوشحالم که باز هم او را در کنار خودم می بینم، و حتماً او هم از بودن در اینجا بسیار خوشحال است. باز هم می گویم ایبرا یعنی بازیکن پیروز، گلزن، و بسیار شوخ و بامزه.


منبع: نود

انتهای پیام/