شاگردان سرکو کاتانچ موفق شدند تا در خانه انگلستان را متوقف کنند.

به گزارش سرویس خارجی فرتاک ورزشی، تیم ملی انگلستان نتوانست از سد اسلوونی بگذرد و در سومین گام از بازی های خود در راه جام جهانی 2018 روسیه به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل برابر میزبانش دست نیافت.

ترکیب ابتدایی دو تیم

انگلستان: جو هارت - کایل واکر - دنی رز - جوردن هندرسون - گری کیهیل - جان استونز - تئو ولکات - اریک دایر - دنیل استوریج - دله الی - جسی  لینگارد 

اسلوونی: اوبلاک، استرونا، ساماردزیچ، سزار، یوکیچ، کرهین، کورتیچ، وربیچ، بیرسا، بزیاک، ایلیچیچ

نیمه نخست

بازی در شهر لیوبلینانا و ورزشگاه استوزیچ با سوت آقای دنیز آیتکین داور آلمانی مسابقه شروع شد. دقیقه 10 روی پاس به عقب بی دقت اریک دایر، بزیاک می رفت که حساب کار را 1-0 کند اما جو هارت با خروج خود به خوبی ضربه این بازیکن را دفع کرد و در ادامه توپ به کورتیچ رسید و ضربه کات دار پای راست او با شوربختی اسلوونیایی ها به تیرک عمودی دروازه خورد و برگشت تا تغییری در نتیجه رخ ندهد. دقیقه 23 روی فضای به وجود آمده در پشت محوطه اسلوونی، تئو ولکات بختش را آزمود ولی ضربه اش از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه 41 ارسال جوردن هندرسون روی یک ضربه ایستگاهی به خوبی روی سر کیهیل جفت و جور نشد و این بازیکن با سد مدافعان حریف کرنری را به دست آورد که این اوبلاک بود که با خروج خود توپ را ازان خود کرد.

نیمه دوم

تیم میزبان نیمه دوم را طوفانی شروع کرد. ارسال انجام شده به محوطه سه شیرها طی فعل و انفعالی به سزار پیش تاخته خورد و در آستانه ورود به دروازه انگلستان توسط هارت راهی کرنر شد. کرنر ارسالی هم اما بی خطر نبود و ضربه سر یاسمین کورتیچ با مهار تماشایی هارت همراه شد و دروازه بان تورینو در صحنه ای مشکوک به گل و به کمک تیر افقی دروازه توپ را از طاق دروازه خود بیرون کشید و البته در ادامه دچار مصدومیتی شد که موجب شد تا ساوتگیت برای مقابله با هر گونه شرایط محتمل، فریزر فورستر را مهیا کند. در دقیقه 58 طی نبرد های پشت محوطه سرخپوشان توپ زیر پای ایلیچیچ افتاد و وی با ضربه پای چپ زمینی خود به شدت دروازه انگلستان را تهدید کرد و توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه هارت به بیرون رفت. دقیقه 62 بود که پاس به عقب آرام کاپیتان هندرسون با توپ ربایی ایلیچیچ همراه شد و این بازیکن پس از کنار زدن کیهیل در زاویه ای نسبتا بسته با هارت تک به تک شد ولی سنگربان آماده سه شیرها به خوبی شلیک یار شماره 7 اسلوونی را راهی کرنر کرد. در دقیقه 73 وین رونی جانشین دله الی در میدان شده و بازوبند کاپیتانی را از هندرسون تحویل گرفت. پاس های لینگارد را استوریج در دقیقه 78 و دقیقه ای بعد وین رونی از دست دادند تا نتیجه کماکان 0-0 باشد. اما در دقیقه 82 خود لینگارد در نقش شوتزن ظاهر شد و ضربه از راه دور وی را اوبلاک با شیرجه اش راهی کرنر کرد. دقیقه 88 تکل خطرناک کیهیل روی پای کورتیچ در کمال تعجب تنها یک کارت زرد برایش به همراه داشت.

 

انتهای پیام/