تیم های بزرگ اروپا امشب باید در چهارچوب هفته هشتم لالیگا به مصاف حریفان بروند.

به گزارش سرویس خارجی فرتاک ورزشی، در هفته هشتم رقابت های لالیگای اسپانیا سه تیم بالانشین بارسلونا ، رئال مادرید، سویا و اتلتیکو مادرید باید روز شنبه به مصاف حریفانشان بروند.
 در این فصل رقابت های لالیگا تا به اینجا تیم اتلتیکو مادرید در صدر جدول قرار گرفته است و تیم های رئال مادرید،‌سویا و بارسلونا در رتبه های بعدی قرار دارند.
دیدارهای امروز‌( شنبه) لالیگا اسپانیا :
 
رئال مادرید – رئال بتیس:
 تیم رئال مادرید در 3 بازی اخیرش مقابل حریفان متوقف شده و زیدان در این فصل خیلی موفق نبوده است. تیم رئال مادرید در حال حاضر با 15 امتیاز در رتبه دوم لالیگای اسپانیا قرار گرفته است. این بازی در ورزشگاه خانگی تیم بتیس یعنی جایی که آنها در این فصل شکست ناپذیر بوده اند،‌برگزار خواهد شد.
 
مصدومان:
 
رئال مادرید: سرجیو راموس،‌کاسمیرو،‌لوکا مودریچ، خامس رودریگز،‌ فابیو کوئنترائو
 
رئال بتیس: آنتونیو سانابریا
 
در پنج بازی اخیر این دو تیم،‌رئال مادرید 4 برد و 1 تساوی را کسب کرده و رئال بتیس حرفی برای گفتن نداشته است.


بارسلونا دیپورتیوو لاکرونیا :
 آبی و اناری پوشان بارسلونا در این فصل افت قابل توجهی را متحمل شده اند و با 13 امتیاز پس از تیم های اتلتیکو مادرید، رئال مادرید و سویا در رتبه چهارم قرار دارند. نکته قابل توجه این بازی این است که لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا از بند مصدومیت رها شده است و می تواند در این مسابقه به میدان برود. 
 
این بازی در ورزشگاه نیو کمپ یعنی ورزشگاه خانگی تیم بارسلونا انجام می شود. بارسلونا در دو بازی اخیر در نیو کمپ پیروزی نداشته و به 1 تساوی و 1 باخت رسیده است.
 
مصدومان:
 
بارسلونا : جسپر سیلسن ،‌جوردی آلبا،‌ سرخیو روبرتو
 
دیپورتیوو لاکرونیا : جوسیو و چارلز گیل
 
اتلتیکو مادرید – گرانادا :
 صدرنشین رقابت های لالیگا باید در ورزشگاه خانگی اش یعنی ویسنته کالدرون به مصاف تیم قعرنشین گرانادا برود. تیم اتلتیکو مادرید در این فصل رقابت های لالیگای اسپانیا به 4 پیروزی و 3 تساوی دست پیدا کرده و موفق شده است در صدر جدول  قرار گیرد. در طرف مقابل، تیم گرانادا 5 باخت در این فصل داشته و 16 گل دریافت کرده است.
 
مصدومان:
 
اتلتیکو مادرید: آگوستو فرناندز،‌آلسیو چرچی، مویا، نیگز،‌خمنز
 
گرانادا : کلوا، فولقر،‌سیلوا
 
 
سویا – لگانس :
تیم سویا در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و موفق شده بالاتر از بارسلونا در رده سوم جدول لالیگا قرار گیرد. البته لگانس هم در این فصل بازی های خوبی را از خودش به نمایش گذاشته و با 10 امتیاز در رتبه 11 جدول قرار گرفته است.
 
 
 
 دیدار های هفته هشتم لیگ برتر انگلیس
 
در نخستین روز هفته هشتم لیگ برتر انگلیس ، هشت بازی انجام می شوند که در مهمترین آنها تیم های چلسی و لستری سیتی باید رو در روی هم قرار گیرند : 
چلسی – لستر سیتی :
 تیم چلسی در حال حاضر در رتبه هفتم لیگ جزیره قرار دارد. آبی پوشان لندنی در 7 بازی انجام شده 4 پیروزی،‌1 باخت و 2 تساوی کسب کرده اند و تا به جال موفق نشده اند به جایگاهی که مد نظرشان است،‌برسند. اما تیم لستر سیتی مدافع عنوان قهرمانی انگلیس هم در لیگ امسال وضعیت خوبی ندارد و با 2 پیروزی ، 2 مساوی و 3 باخت جایگاهی بهتر از 12 ام را کسب نکرده است.
 
وست بروم ویچ – تاتنهام :
تاتنهام یکی از بهترین تیم های این فصل لیگ برتر انگلیس بوده و تا به اینجا با 17 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفته است و به نظر می رسد کار آسانی در مقابل وست برومویچ که در رتبه نهم قرار دارد، داشته باشد.
 
منچستر سیتی – اورتون :
صدر نشین لیگ برتر انگلیس یعنی تیم منچستر سیتی که بازی های بسیار خوبی را تحت نظر پپ گواردیولا انجام داده است، امروز ( شنبه) باید در مقابل اورتون تیم پنجم جدول قرار گیرد. به علت جایگاهی که این دو تیم دراند، می توان این مسابقه را یکی از بازی های حساس هفته هشتم لیگ برتر انگلیس قلمداد کرد.
 
آرسنال – سوانسی :
 تیم آرسنال به سرمربی گری مربی کهنه کارش آرسن ونگر در فصل جدید لیگ جزیره عملکرد بسیار خوبی داشته است و با 5 پیروزی،‌1 مساوی و 1 باخت در رتبه سوم قرار دارد
دیگر بازی های روز نخست لیگ برتر انگلیس به شرح زیر هستند :
 
 استوک سیتی – ساندرلند
 
بورنموث – هال سیتی
 
کریستال پالاس – وست هام


 

انتهای پیام/