اولین فینالیست آلمانی تاریخ جام‌باشگاه‌های اروپا به دنبال یک 3 امتیاز دشوار مقابل بایرن است.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، به نظر نمی‌رسد بایرن‌مونیخ در بازی ساعت 18 امروز در زمین اینتراخت فرانکفورت کار دشواری داشته باشد چون این بازی هفته هفتم بوندس‌لیگای آلمان هم تفاوتی با جدال منجربه قهرمانی فصل گذشته تیم مونیخی ندارد. اینتراخت اوضاع و احوال خوبی ندارد؛ درست مثل اکثر روزهای 22 سال اخیر. اتفاقا آخرین اینتراخت فرانکفورت قدرتمند هم جدال مستقیمی با بایرن برای قهرمانی در فصل 1994-1993 بوندس‌لیگا داشت.

 شرایط جدول

طبق معمول بایرن با 16 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و اینتراخت 12 امتیاز در رده هشتم است. اگر تیم فرانکفورتی، بایرن را مهار نکند، فرار بزرگی باواریایی‌ها برای پنجمین قهرمانی متوالی از همین هفته زده می‌شود.

غایبان بازی

داگلاس کاستا و خاوی مارتینس به دلیل مصدومیت قادر به همراهی بایرن نیستند اما سایر بایرنی‌ها از جمله مولر و ریبری حاضر و آماده هستند. در ترکیب اینتراخت، شاید تنها هاسبه ژاپنی به دلیل خستگی ناشی از سفر به کشورش برای بازی‌های مقدماتی جام‌جهای فرصت همراهی را نیابد.

رویارویی‌های قبلی 

18 بازی از 24 رویارویی قبلی  2 تیم با برتری بایرن پایان یافته، اینتراخت 2 بار طعم برتری را چشیده و 4 بازی مساوی شده است.

 نکات کلیدی 

بایرن در 8 بازی قبلی از اینتراخت گل نخورده است.

تیم مونیخی در هر 6 بازی خارج از خانه گذشته پیروز شده است.

بایرن هر 2 نیمه 5 بازی از 6 رویارویی گذشته با رقیب امروز را برده است.

 

انتهای پیام/