به گزارش فرتاک ورزشی، ستاره انگلیسی لس آنجلس گلکسی با پایان قراردادش از این باشگاه جدا می‌شود. باشگاه لس آنجلس گلکسی اعلام کرده قرارداد استیون جرارد برای فصل بعد لیگ آمریکا تمدید نخواهد شد و این بازیکن با اتمام قراردادش در پایان سال ۲۰۱۶ از این باشگاه جدا خواهد شد.

جرارد ۳۶ ساله که در تابستان ۲۰۱۵ به لس آنجلس گلکسی پیوست در ۳۴ بازی که برای این باشگاه انجام داد موفق شد ۵ گل بثمر برساند و ۱۴ پاس گل بدهد. جرارد در این رابطه می‌گوید: «زمانی که لیورپول را ترک کردم با هدف کمک به لس آنجلس گلکسی برای فتح لیگ آمریکا به اینجا آمدم. البته که از دست نیافتن به این هدف ناامید شدم اما می توانم با افتخار به دورانم در این باشگاه و دستاوردهایی که کسب کردیم نگاه کنم. به عنوان کسی که تمام دوران فوتبالش را در لیورپول سپری کرده بود، آمدن به لس آنجلس و بازی برای این باشگاه تجربه فوق العاده ای بود. دوست دارم از آقای آنشوتز، دن بکرمن، کریس کلین و بروس آرنا که این فرصت را به من دادند تشکر کنم.

وی افزود: همچنین دوست دارم از همبازیانم، کادر فنی و مهمتر از همه هواداران بابت حمایت فوق العاده شان در این مدت تشکر کنم. برای تماشای تداوم رشد این لیگ و باشگاه هیجان دارم. حالا در حالی که مشتاق وقت گذراندن با خانواده ام هستم به مرحله بعدی دوران فوتبالم فکر می کنم.»

 

انتهای پیام/