ایتالیا شب گذشته در ضربات پنالتی ۶ بر ۵ مغلوب آلمان شد

 

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی؛ سرمربی آتزوری پس از حذف این تیم از یورو 2016، به لیگ برتر انگلیس خواهد رفت، تا آبی های لندنی را برای فصل بعد هدایت کند.

ایتالیا شب گذشته در ضربات پنالتی با نتیجه 6 بر 5 مغلوب آلمان شد و از رسیدن به مرحله نیمه نهایی باز ماند. آنتونیو کونته امیدوار است پس از او، ونتورا بتواند تیم ملی ایتالیا را به مراتب بالای موفقیت برساند. او در این باره گفت: من هنوز به تیمم احساس دارم، برای من افتخار خیلی بزرگی  بود که توانستم با این بازیکنان همکاری کنم. 

اینکه آنها از یورو حذف شدند خیلی ناراحت کننده است، زیرا پسران من، تمام تلاش خود را کردند. امیدوارم ونتورا در تیم ملی خوش بدرخشد و برای او آرزوی موفقیت می کنم. مهم ترین چیز در بازی های یورو این بود که مطمئن شویم، همه همچنان به ایتالیا احترام می گذارند. از کارلو تاووچیو ممنونم که به من اجازه داد تجربه ای فوق العاده داشته باشم که تا آخر عمر با من خواهد ماند. از رسانه ها نیز متشکرم. می دانم که کار شما چقدر سخت است. 

ما در این دو سال اخیر رابطه خوبی با هم داشتیم که سرشار از احترام متقابل بود. امیدوارم این تنها یک خداحافظی باشد. از صمیم قبل از شما ممنونم. 

منبع: کاپ