شب گذشته مربی آرژانتینی پس از شکست سفیدپوشان لندن مقابل موناکو اظهار داشت: تاتنهام در لیگ قهرمانان به ترکیبی قدرتمندتر نیاز دارد.

به گزارش سرویس خارجی فرتاک ورزشی، شب گذشته پنجمین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد. 

تاتنهام که اوایل هفته در لیگ جزیره پیروزی سختی مقابل وستهام یونایتد بدست آورد قصد داشت در فرانسه نیز این کار را تکرار کند. 

سفیدپوشان لندن در حالی که در لیگ انگلیس تاکنون پس از برگزاری دوازده هفته طعم شکست را تجربه نکردند مقابل موناکو دوباره شکست خورده تا صعودشان به اما اگر کشیده شود.

مائوریتسیو پوچتینو اظهار کرد: ما در 2 تورنمنت بسیار سخت به رقابت می‌پردازیم. در لیگ هنوز شکست نخورده و نزدیک به صدر جدول هستیم. در 2 سال و نیم حضورم در «وایت‌هارت‌لین» اشکالات را کاهش دادم. اما برای حضور در هر 2 رقابت به ترکیبی قوی‌تر برای درخشش بیشتر نیاز است.

وی ادامه داد: حضور در این رقابت سخت برای ما خیلی مهم است و ما چیزهای زیادی یاد می‌گیریم. در آینده در صورت صعود به لیگ قهرمانان باید تغییراتی را اعمال کنیم. 

مربی آرژانتینی تاتنهام تصریح کرد: پس از دریافت گل اول در نیمه دوم خوب حمله کرده و توانستیم جبران کنیم. اما پس از آن ناامید کننده ظاهر شده و بلافاصله گل خوردیم. پس از آن نیز خیلی تلاش کردیم اما تیمی که قصد دارد به 16 تیم پایانی صعود کند نباید چنین گلی دریافت کند.

هاتسپرز در 5بازی تنها یک پیروزی مقابل زسکامسکو بدست آورده و اکنون با 4 امتیاز در رتبه سوم قرار گرفتند.  

صعود آنها در صورتی اتفاق می‌افتد که در بازی انتهایی مرحله گروهی تاتنهام و موناکو هر 2 پیروز شوند که کار مشکلی است. تیم فرانسوی صدرنشین باید در آلمان لورکوزن را شکست دهد که با این که صعودش به عنوان تیم اول تثبیت شده شاید از تمام قوای خود استفاده نکند.

 

انتهای پیام/