دیگو سیمئونه در حالی پیش از جدال چهارشنبه شب مقابل پی اس وی آیندهوون در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد که تیمش در ۴ بازی اخیر ۳ شکست متحمل شده است.

به گزارش سرویس خارجی فرتاک ورزشی، دو تیم اتلتیکو مادرید و پی اس وی آیندهوون در حالی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت که تیم سیمئونه اخیراً با نتیجه ۳-۰ مقابل رئال مادرید شکست خورده است. وی به خبرنگاران گفت:
 
به مدت ۵ سال ما برای کسب پیروزی بازی کرده ایم و با توجه به استعدادی که داریم، این تنها چیزی است که برای من اهمیت دارد. وقتی تیمی پیروز می شود، مردم به خوبی از آن صحبت می کنند، و وقتی شکست می خورد، مردم بد آن را می گویند. من پول می گیرم که تیم را به پیروزی برسانم، پس این چیزی است که برای آن تلاش خواهم کرد. ما همیشه مسیر یکسانی را دنبال می کنیم، چه خوب بازی کنیم چه بد، تنها روی بازی بعد تمرکز می کنیم. حالا ما در لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهیم رفت و مهم این است که امتیازات را جمع کنیم و شانس صعود از گروه به عنوان تیم صدرنشین را داشته باشیم.
 
سیمئونه در واکنش به انتقاداتی که از استفان ساویچ، مدافع اتلتیکو می شود و بسیاری مدعی هستند که خوزه ماریا خیمنز باید به جای او بازی کند هم گفت:
 
من موافق نیستم، ما ۴ مدافع بسیار مهم داریم. خیمنز فردا فرصت بازی به دست خواهد آورد و رقابت خوبی در ترکیب تیم وجود دارد. مربی می تواند هر بازیکنی را بر اساس ویژگی هایی که دارد انتخاب کند، همه آنها با هم فرق دارند، و من در هر مسابقه به دنبال بهترین آنها هستم. این به معنی زیر سؤال بردن توانایی های خیمنز، لوکاس هرناندز یا هیچکس دیگر نیست.

 

انتهای پیام/