بارسلونا در دیداری خارج از خانه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، موفق شد با نتیجه 2-0 سلتیک را شکست بدهد و به عنوان تیم اول گروه، راهی مرحله بعد شود.

به گزارش فرتاک ورزشی، سلتیک بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی تیم برتر میدان بود اما نتوانست موقعیت چندان خطرناکی روی دروازه بارسا ایجاد کنند. پس از سپری شدن 10 دقیقه ابتدایی، آبی و اناری ها پیش کشیدند و چند موقعیت خطرناک پیاپی روی دروازه سلتیک ایجاد کردند تا اینکه سرانجام در دقیقه 24 به گل رسیدند.

 

پاس تماشایی نیمار به داخل محوطه جریمه، با ضربه والی تماشایی مسی از زاویه بسته وارد دروازه شد.

zXA9zvjaofSN

 

 

بعد از این گل کمی از ضرباهنگ بازی کاسته شد و بازیکنان بارسا علی رغم در اختیار داشتن مالکیت توپ، موقعیت چندانی روی دروازه حریف ایجاد نکردند. در مقابل تیم میزبان حتی می توانست در دقایق پایانی این نیمه به گل تساوی برسد اما در نیمه اول توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بارسا با برتری 1-0 به رختکن رفت.

 

نیمه دوم را هم سلتیک بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه 48 روی یک ضدحمله به گل برسد اما ضربه مک گوایر نتوانست قفل دروازه تراشتگن را باز کند.

 

پس از آن نوبت بارسایی ها بود که حملات خطرناک شان را از سر بگیرند و بعد از چند موقعیت خوب، در دقیقه 55 به گل دوم رسیدند. خطای ایساگیره روی سوارز، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد و مسی با یک ضربه دقیق، حساب کار را 2-0 کرد.

 

 

انتهای پیام/