مرد آرژانتینی بارسلونا در مورد آخرین مراحل آماده سازی این تیم برای مصاف بعد از ظهر شنبه (ال کلاسیکو) صحبت کرد. او معتقد است که صدرنشین لیگ، قدرت کافی برای پر کردن جای مهاجم ولزی خود در این بازی را دارد. در ادامه این مصاحبه را می خوانید.

به گزارش فرتاک ورزشی، خاویر ماسکرانو در بسیاری از فینال ها اعم از فینال لیگ قهرمانان، جام باشگاه های جهان و ... بازی کرده است؛ بنابراین او فرد مناسبی است تا درمورد دیدار حساسی که آبی و اناری ها اکنون خود را برای آن آماده می کنند، صحبت کند. دیداری که ساعت ۱۸:۴۵(به وقت ایران) روز شنبه، در ورزشگاه نیوکمپ برگزار خواهد شد.

مرد آرژانتینی در مصاحبه با رسانه های باشگاه گفت: «ال کلاسیکو با هر نوع بازی دیگری تفاوت دارد؛ شرایط و حواشی همواره این بازی را حساس و پر اهمیت کرده است، اما از نظر فوتبالی این بازی هم صرفا مانند دیگر بازی هاست و تنها 3 امتیاز دارد».

او همچنین اذعان داشت: «از نظر تاکتیکی، سرمربی برای این بازی نیز مانند سایر بازی ها تیم خود را آماده می کند، اما طبیعتا برخی از ما این بازی را هوشمندانه تر از سایر بازی ها آغاز خواهیم کرد. ال کلاسیکو مثل یک فینال است».

رئال مادرید تیمی است که در حال حاضر با شش امتیاز بیش تر از بارسا، صدر جدول لالیگا را در اختیار دارد، از این رو ماسکرانو نیز می داند که چه چالش سختی آخر این هفته در انتظار او و هم تیمی هایش خواهد بود: آنها تیمی دارند که در هر شرایطی با کیفیت عمل می کنند. او اظهار داشت: «آنها بازیکن مهمی چون بیل را از دست داده اند اما طی سال های اخیر به خوبی نشان داده اند که به خوبی در حال کار کردن روی جایگزین چنین بازیکنانی هستند».

 

انتهای پیام/