باشگاه رئال مادرید ساعتی پیش با انتشار یک بیانیه، حمایت قاطعانه خود از سرخیو راموس در مقابل اتفاقات رخ داده در بازی روز پنجشنبه برابر سویا را اعلام کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرخیو راموس پنجشنبه شب و در بازی برگشت دور یک هشتم نهایی کوپا دل ری در سانچس پیسخوان، هدف اول توهین هواداران افراطی سویا ملقب به «لوس بیریس ها» قرار داشت.

این دسته از هواداران از دقیقه 1 تا 90 به راموس و خانواده او توهین کردند اما کاپیتان رئال که فوتبالش را از همین تیم سویا آغاز کرده با ضربه پنالتی ای که به سبک پاننکا وارد دروازه میزبان کرد پاسخ خوبی به لوس بیریس ها داد.

او ژست گلزنی خاصی نیز از خود نشان داد که با واکنش بسیار تند افراطی های سویا مواجه شد. باشگاه سویا نیز امروز از فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست کرده تا راموس به دلیل این رفتار با محرومیت مواجه شود.

باشگاه رئال مادرید هم در بیانیه ای، حمایت کامل خود از راموس را اعلام کرد:« رئال مادرید حمایت کامل و بی چون و چرای خود را از کاپیتان باشگاه و تیم ملی ، سرخیو راموس ابراز می دارد. بازیکنی که در کل دوران ورزشی خود رفتارش یک الگو بوده است و تبدیل به نمادی برای ارزشهای کل هواداران فوتبال و ورزش شده است.

رئال مادرید همیشه در مقابله با هواداران وحشی هیچ تعارفی با اشخاص نداشته و انعطاف ناپذیر بوده است. هواداران هرگز نباید به وجهه فوتبال ضربه بزنند. این ورزش باید محل اتحاد باشد نه توهین، پرتاب اشیا و خشونت.

رئال همیشه با باشگاه های دیگر برای مقابله با خشونت در استادیوم ها همکاری خواهد کرد و از بیانیه باشگاه سویا که از هوادارانش خواسته در بازی یکشنبه با احترام حاضر شوند حمایت می کند.»

انتهای پیام/