میرالم پیانیچ با 7 گل و 9 پاس گلی که این فصل به نامش ثبت شده است، حالا احساس می‌کند که کم‌کم بهترین عملکردش را در یوونتوس‌آرنا به نمایش می‌گذارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه جدید، شهر جدید، هم‌تیمی‌های جدید، چینش جدید و مربی جدید، تنها چیزی که نیاز داشتم کمی زمان بود. همه‌ی بازیکنان خوب باید یاد بگیرند چطور خود را تطبیق دهند و این کاری است که من دارم انجام بدهم. ‌.

 

با هفت گل و 9 پاس گل در تمام رقابت‌ها در این فصل، کمتر کسی در این مورد که میرالم پیانیچ حقیقتا در حال حاضر در زندگی‌اش در یوونتوس‌آرنا جا افتاده است.

 

پیانیچ که حالا پشت مهاجمان بازی می‌کند، حالا کم‌کم بهترین عملکردش را از زمان انتقال از رم را به نمایش می‌گذارد و چقدر هم به موقع! چرا که بیانکونری در این مقطع حساس چندین بازی دشوار پیاپی در سری‌آ‌ و کوپا ایتالیا خواهد داشت.

 

خانه‌ای جدید

   تنها کاری که می‌توانم انجام بدهم این است که اطمینان حاصل کنم که هر هفته بهترین عملکردم را به نمایش می‌گذارم. من بعد از پنج سال فوق‌العاده به یوونتوس آمده‌ام و باید سخت تلاش می‌کردم که به اینجا عادت کنم، اما حالا کاملا حس می کنم که در خانه هستم. هر کسی در نقطه‌ای از دوران حرفه‌ایش با انتقاداتی مواجه می شود، اما من اجازه نمی‌دهم هیچ کدام از حرف‌هایی که بیرون از زمین گفته می‌شود رویم تاثیر بگذارد. مربی نشان داده که خیلی به من ایمان دارد، بچه‌ها خوش‌آمدگویی رویایی از من به عمل آورده‌اند، کاری که برای همه خریدهای جدید انجام می‌دهند. تحولاتی باید انجام می‌شد و حالا می‌خواهم از اول شروع کنم و بازی‌ام را بهبود ببخشم.

 

پیانیچ و پائولو کولاک می‌کنند

    من جدیدا پشت سر مهاجمان بازی می کنم و در حال حاضر از فوتبالم لذت می‌برم، هم من هم دیبالا اجازه داریم آزادانه حرکت کنیم و خیلی خوب با هم کنار می‌آییم. بازی کردن کنار پائولو حقیقتا موجب خوشوقتی است، ما پشت سر هم در فضاها حرکت می کنیم و به طور خودکار حرکات هم را احساس می کنیم. ما در طول فصل خیلی چیزها را تغییر دادیم، کاری که همه‌ی تیم‌های خوب باید انجام دهند. بهترین تیم‌ها آگاهی تاکتیکی دارند تا بتوانند چینششان را نه تنها در بازی‌های مختلف بلکه وسط یک بازی عوض کنند.

 

با نگاهی به لیگ قهرمانان

    قهرمانی در لیگ قهرمانان هدفی بزرگ برای ماست. از الان به بعد دیگر بازی آسانی وجود ندارد که اولینش مصاف با پورتو است، اما یوونتوس در دیدارهای بزرگ هم احساس راحتی می کند و عادت دارند که در رقابت های اینچنینی تا مراحل پایانی صعود کنند. وقتی بازی ها ار راه برسد، ما از عهده ی توجه و تمرکز مقتضی‌اش برخواهیم آمد.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: یوونتوس - پیانیچ -