انتخاب های درست و یا نادرست از سوی بازیکنان می تواند مسیر ورزشی و آینده آنها را تغییر دهد و این موضوع شاید یکی از مهم ترین تصمیم هایی باشد که یک ورزشکار در موقع لزوم باید بخوبی دقت نماید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 سال‌ها پس از آنکه با  لژیونر شدن علی کریمی‌ها و علی دایی‌ها، احساسات هواداران فوتبال در ایران به وجد آمد حالا یک باشگاه بزرگ طالب یک بازیکن ایرانی شده، تیمی که اخبارش نه فقط در یونان بلکه در اکثر شبکه‌های خبری فوتبال در اروپا با دقت و وسواس پیگیری می‌شود.

در دورانی که دیگر نام ایرانی‌ها در لیست خرید تقریبا هیچ باشگاه اروپایی دیده نمی‌شود، کریم پاداش استمرار و تلاش خود را می‌گیرد. او ستاره‌ای است که با وجود بازی در یکی از دو باشگاه بزرگ تهران، محبوبیت و معروفیت را به کناری می‌گذارد و برای رسیدن به سطح فوتبال اروپا، راه سخت را در پیش می‌گیرد. تابستان همین امسال که با او هم صحبت شده بودم، اصرار می‌کرد قطعا روزی به یک باشگاه بزرگ‌تر خواهد پیوست. استدلالش هم این بود که باشگاه‌های اروپایی به دلیل حق جذب تنها سه بازیکن غیر اروپایی، بیشترسراغ بازیکنان برزیلی و آفریقایی می‌روند و ایرانی‌ها در این لیست بلند بالا تقریبا هیچ شانسی ندارند.

.

 

انتهای پیام/