روز به روز بر احتمال جدایی اوبامیانگ از بروسیا دورتموند در تابستان آینده افزوده می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیر امریک اوبامیانگ فصلی رویایی را با بوروسیا دورتموند پشت‌سر می‌گذارد. این بازیکن موفق شده است در بوندسلیگا ۱۷ گل به ثمر برساند تا در صدر جدول گلزنان قرار داشته باشد. او هفته گذشته از تمایلش برای جدایی از دورتموند و پیشرفت در یک باشگاه بزرگتر سخن به میان آورد که با واکنش تند مسئولان دورتموند روبرو شد.

با این وجود، این ستاره گابنی به احتمال خیلی زیاد آخرین فصل حضور خود در بوندسلیگا را سپری می‌کند و در پایان فصل راهی رئال مادرید خواهد شد.

مدیر برنامه های اوبامیانگ در همین رابطه گفت:« پیر بازیکن بسیار خوبی است. او می‌خواهد در بهترین تیم های اروپا بازی کند. خودش دوست دارد به رئال مادرید برود اما این انتقال آسان نیست.

او در دورتموند روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و مشکلی با حضور در این تیم ندارد؛ اما به دنبال چالش‌های جدیدی در زندگی خود است. به همین خاطر می‌خواهد دورتموند را ترک کند. دورتموند برای فروش اوبامیانگ ۷۰ میلیون یورو می‌خواهد اما فکر نمی کنم رئال چنین مبلغی را پرداخت کند. البته همه چیز به زین الدین زیدان (سرمربی رئال) بستگی دارد و اگر او اوبامیانگ را بخواهد، سران رئال قادر هستند هر مبلغی را پرداخت کنند.»

 

لازم به ذکر است که در مقطع فعلی، رئال مادرید در خط حمله خود مشکلات جدی دارد. کریم بنزما مدت‌هاست از روزهای اوج خود فاصله گرفته است و از طرف دیگر هم زیدان به آلوارو موراتا اعتماد زیادی ندارد. خبرهای زیادی هم درباره جدایی این بازیکن در تابستان به گوش می‌رسد و طبیعی است که زیدان به دنبال جذب چهره جدیدی برای خط حمله تیمش باشد.

 

انتهای پیام/