ایسکو، ستاره رئال مادرید تصمیم خود برای ترک این باشگاه را گرفته و علاقه ای به تمدید قرارداد ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ایسکو سال 2013 از مالاگا به رئال مادرید پیوست؛ در حالی که بارسلونا هم به دنبال جذب او بود. زوبی زارتا، مدیر ورزشی وقت بارسلونا با رقم درخواستی مالاگا موافقت نکرد و ایسکو با رقمی بالاتر راهی رئال شد. همان زمان گفته می شد که ایسکو علاقه خاصی به بارسلونا داشت.

در هر صورت ایسکو حالا چهارمین فصل حضورش در رئال را پشت سر می گذارد؛ در حالیکه هنوز نتوانسته در سیستم سنتی 3-3-4 رئال مادرید برای خود جایگاه ثابتی پیدا کند. قرارداد او تابستان 2018 به اتمام می رسد و رئالی ها به وی پیشنهاد تمدید قرارداد تا 2020 را داده اند؛ ضمن اینکه حقوق او از 2.5 به 6 میلیون یورو در سال نیز افزایش خواهد یافت.

با وجود اینکه ایسکو چند روز پیش در مصاحبه ای گفت که تصمیم گیری در مورد آینده اش را به تابستان موکول کرده؛ ولی نشریه مارکا امروز گزارش داد که او در حال حاضر تصمیم خود مبنی بر عدم تمدید قرارداد با رئال را گرفته و به مدیر برنامه هایش نیز گفته است که پیشنهاد چلسی، سیتی و یوونتوس را بررسی کند.

مسئولان رئال می دانند که اگر ایسکو از تمدید قرارداد سر باز بزند، چاره ای جز فروش وی نخواهند داشت؛ چرا که این بازیکن تابستان 2018 به عنوان بازیکن آزاد می تواند به هر تیمی که می خواهد برود و از قول اطرافیان ایسکو نیز شنیده شده است که این بازیکن در صورت جدایی از رئال به عنوان بازیکن آزاد، راهی بارسا خواهد شد.

چندی پیش حتی نشریه موندودپورتیوو(نزدیک به باشگاه بارسلونا) تیتر یک خود را به علاقه مسئولان بارسا برای جذب ایسکو اختصاص داده بود.

به همین دلیل آنها چاره ای جز فروش ایسکو به تیم های خواهانش نخواهند داشت و در قرارداد او با تیم جدیدش نیز بندی ضد بارسلونا گنجانده خواهد شد؛ مشابه بندی که در قرارداد اوزیل با آرسنال و دی ماریا با یونایتد و پاری سن ژرمن وجود دارد.

بر اساس این بند، اگر باشگاه جدید ایسکو بخواهد زمانی او را به بارسلونا منتقل کند؛ باید نیمی از مبلغ انتقال را به رئال مادرید پرداخت کند. به نظر می رسد که وضعیت ایسکو در ترکیب رئال در ماه های پیش رو، می تواند در تصمیم گیری نهایی ستاره اهل مالاگا بسیار تاثیرگذار باشد.

 

 

 

انتهای پیام/