تمام بلیت های بازی روستوف – اندرلخت به فروش رفت

دیدار برگشت دور دوم پلی آف لیگ قهرمانان اروپا امشب پیگیری می شود و در مهمترین بازی نایب قهرمان روسیه با دو ایرانی خود به مصاف اندرلخت می رود.

،

 روستوف در اولین تجربه اروپایی خود بعد از نایب قهرمانی روسیه هفته گذشته در بازی رفت پلی آف لیگ قهرمانان اروپا مقابل اندرلخت تن به تساوی 2-2 داد تا برای برازی برگشت امشب کار سختی مقابل میزبان بلژیکی اش پیش رو داشته باشد. جدالی که قطعا باید با برد روس ها توام باشد تا زمینه صعود آنها فراهم شود.

سردار آزمون و سعید عزت الهی دو ملی پوش ایرانی به همراه کاروان روستوف راهی بروکسل شدند و به احتمال فراوان در بازی امشب در ترکیب اصلی تیم شان به مصاف اندرلخت خواهند رفت. دو بازیکنی که در بازی رفت هم سرنوشت جالبی برای شان رقم خورد چون عزت الهی با زدن گل تساوی تیمش به پدیده جدید روستوف بدل شد و سردار هم با بدشانسی موقعیت هایش را از دست داد.

01131154

در شرایطی که سایت sovsport روسیه در گزارشی کامل پیرامون سفر کاروان روستوف به بروکسل مدعی شد تمام بلیت های این بازی از سوی تماشاگران پیش خرید شده تا اندرلخت با حمایت پرشمار طرفدارانش به مصاف روستوف بیاید قربان بردی اف سرمربی مطرح تیم روسی در مصاحبه ای از امیدهای تیمش برای صعود به مرحله بعد با وجود تساوی در بازی رفت صحبت کرد.

بردی اف با اشاره به غایبان تیمش در این بازی گفت:« ما بعد از بازی رفت یک بازی در لیگ روسیه انجام دادیم و برد در آن بازی اعتماد به نفس تیم را بالا برد. به نظرم از زمانی که برای بازی برگشت با اندرلخت داشتیم بهترین سود را بردیم تا صعودمان به مرحله بعد قطعی شود. تنها باید کمی چاشنی شانس به یاری ما بیاید تا اتفاقات بازی رفت برای ما تکرار نشود».

01131155

 

منبع : ورزش سه

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: روستوف روسیه -