مهاجم گلزن یوونتوس از سرمربی این تیم برای پیشرفت فوتبالی خود تشکر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از گاتزتادلواسپورت، پائولو دیبالا مهاجم جوان یوونتوس قرارداد خود را با این باشگاه ایتالیایی تا سال 2022 تمدید کرد و بحث جدایی او از یووه منتفی شد. او در سال 2015 از پالرمو راهی یوونتوس شد و توانست در این تیم عملکرد بسیار خوبی داشت و در بازی برابر بارسلونا توانست دو گل تیمش را به ثمر برساند.

پائولو دیبالا درباره تمدید قرارداد خود و حضور در یوونتوس گفت: این هفته برای من بسیار خوب شروع شد. خیلی خوشحال شدم که در بازی برابر بارسلونا توانستم اثر خوبی داشته باشم و به گل برسم. هیچوقت دوست نداشتم تا از یووه جدا شوم. وقتی اولین قرارداد خودم را در یووه امضا کردم می دانستم که به تیم بزرگی آمدم و می خواهم در این تیم رشد کنم و به بازیکن بزرگی تبدیل شوم. خوشبختانه شرایط برای من در تیم خیلی خوب پیش رفت. اینکه الان عضوی از خانواده بزرگ یوونتوس هستم خیلی برای من خوشحال کننده است و به من کمک می کند تا در آینده بتوانم به فوتبالیست بهتری تبدیل شوم.

او ادامه داد: باید از آلگری نیز تشکر کنم که به خوبی با من در یووه کار کرده است و فضا و زمان کافی برای موفقیت را در اختیار من قرار داده است. من و او رابطه خوبی با هم داریم و درک متقابل خوبی بین ما است و خوشحالم که او هدایت یووه را در اختیار دارد. من در آرژانتین نیز در همین پست بازی می کردم و خیلی از وضعیت خودم در باشگاه راضی هستم و دوست دارم بتوانم گام به گام مسیر پیشرفت را ادامه دهم.

انتهای پیام/