اختصاصی/ پیکه، نیمار و ماسکرانو مورد سرزنش قرار گرفتند

باخت تحقیرکننده بارسلونا به یوونتوس شرایط را بار دیگر برای حضور شاگردان انریکه به مرحله بعد سخت نموده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 لوئیز انریکه، سرمربی بارسلونا که از نمایش تیمش در جریان شکست سنگین مقابل یوونتوس به شدت شاکی بوده، ظاهرا در حین بازی و در جلسه‌ای که یک روز بعد با بازیکنانش داشته، حسابی آنها را مورد سرزنش قرار داده است.

 

 شکست بارسا مقابل یووه از این جهت برای انریکه قابل هضم نیست که به گفته خودش قرار نبود پس از فاجعه‌ای که در پارک دو پرنس رقم خورد، اتفاقی مشابه ای روی بدهد. دو گل از دیبالا و یک گل از کیه لینی حالا بار دیگر آبی اناری‌ها را برای صعود مجبور به خلق یک معجزه دیگر کرده است. آن هم مقابل بهترین خط دفاع اروپا! اما انریکه به حدی از این شکست عصبانی بوده که حتی در جریان بازی نیز برخی از بازیکنانش را مواخذه کرده است.

 

اول از همه دوربین‌ها جمله انریکه به اونزوئه را شکار کردند. انریکه گفته بو( چه ننگی!) و با ادامه دار بودن نمایش ضعیف بازیکنان، انریکه به کنار زمین می‌آید و مخصوصا ماسکرانو را سرزنش می‌کند. ظاهرا در یک صحنه انریکه به مدافع آرژانتینی می‌گوید به لئو پاس بده و وقتی ماسکرانو این کار را انجام نمی دهد، الفاظ رکیکی را به کار می‌برد که مضمونش این بود: ( تو مرا بیچاره کردی. لعنت به تو!)

 

UPHWfjJ6Ti4c

اما برخی منابع هم گزارش داده‌اند در جلسه‌ای که انریکه در تمرین روز بعد تیمش با بازیکنان داشته، از نمایش سه بازیکن شاکی بوده است. اول از همه از جرارد پیکه به این خاطر که اصلا در بازی نبوده و به هیچ عنوان پیشرفتی در بازی او در سیستم سه دفاعه دیده نشده است. دوم از ماسکرانو که به جرات می‌توان گفت بدترین بازیکن بارسلونا بود و سوم هم از نیمار به خاطر جایگیری‌هایش.

 

به نظر تنش در رختکن تیم بالا گرفته باشد. انریکه امروز هم در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با سوسیداد، تمام قد از تصمیمات تاکتیکی‌اش در برابر یووه دفاع کرد و به نوعی بار دیگر مسئولیت شکست را بر گردن بازیکنانش انداخت. پس لرزه‌های این تنش را احتمالا باید در بازی مقابل سوسیداد، شاهد باشیم.

 

نویسنده: امین یزدانی

انتهای پیام/