ستاره رئال‌مادرید به شیوه‌ای جالب به صحبت‌های آقای خاص که تأثیرگذاری او در قهرمانی پرتغال در یورو ۲۰۱۶ را زیر سؤال برد، واکنش نشان داد.

،

ژوزه مورینیو اخیراً ادعا کرده است که واکنش‌های احساسی کریستیانو رونالدو در فینال یورو 2016 تأثیر خاصی بر موفقیت این تیم برای فتح رقابت‌ها نداشته و بازیکنان این تیم با تکیه به توانایی‌های خودشان و راهنمایی مربی‌شان قهرمان شده‌اند.

این اظهار نظر آقای خاص به مذاق هموطن او خوش نیامده است و کاپیتان تیم ملی پرتغال را مجاب کرد که خیلی سریع به سرمربی پیشین خود در رئال‌مادرید پاسخ بدهد.

کریستیانو رونالدو که تا چهار روز دیگر در تعطیلات تابستانی‌اش به سر خواهد برد، در واکنش به اظهارات مورینیو به گذاشتن یک عکس از صحنه جشن قهرمانی خودش در کنار برونو آلوز، په‌په و ژوزه فونته و یک پیام کوتاه بسنده کرده است.

رونالدو در کنار این عکس که در آن جام قهرمانی را در دست گرفته است، این عبارت کوتاه را نوشته است:«یک یادآوری سریع».

thm_816_1783484_357

رونالدو با گذاشتن این عکس در آن خودش و سه هم‌تیمی تی‌شرتی سفیدی با پیام «هشتگ یک از 11 میلیون» به تن دارند، (پیامی بازیکنان تیم ملی پرتغال برای تشکر از هواداران‌شان و نشان دادن اینکه در موفقیت آنها برای فتح یورو نه فقط ملی‌پوشان پرتغال بلکه تمام مردم این کشور سهیم بوده‌اند) خواسته به مورینیو یادآوری کند که مهاجم رئال تصور نمی‌کند مسبب قهرمانی کشورش در مهمترین رویداد فوتبال اروپا در سال 2016 بوده است.

 

منبع: تسنیم

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: رئال‌مادرید -