موفقیت زیدان در دو فصل اخیر در رئال مادرید به این معنی است که این تیم حالا به راحتی می‌تواند خودش را سلطان اروپا بنامد. حتی اگر قهرمانی‌های قبلی این باشگاه را هم نادیده بگیریم در فصول اخیر با 6 قهرمانی توانسته بارسا با 4 قهرمانی و در مجموع هم از 5 قهرمانی بارسا و میلان جلوتر است.

به گزارش فرتاک ورزشی،
شاید باورش برای جوان‌ترها سخت باشد، اما زمانی بود که رئال مادرید حتی برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان هم مشکل داشت. از سال 1966 تا 1998 حدود 32 سال بود که این تیم هیچ عنوان اروپایی‌ای نداشت. اما حالا این تیم برگشته و در 4 دوره اخیر لیگ قهرمانان اروپا 3 بار قهرمان شده است تا تعداد قهرمانی‌هایش را به عدد 12 برساند.
 
 از زمانی که ساختار بازی‌های اروپایی تغییر کرده است و لیگ قهرمانان آغاز شده است، یعنی از فصل 93-1992، رئال 6 بار توانسته قهرمان این مسابقات شود، بارسلونا، رقیب دیرینه این تیم اما 4 بار موفق به انجام این کار شده است.
و اما موفقیت زیدان در دو فصل اخیر در رئال مادرید به این معنی است که این تیم حالا به راحتی می‌تواند خودش را سلطان اروپا بنامد. حتی اگر قهرمانی‌های قبلی این باشگاه را هم نادیده بگیریم در فصول اخیر با 6 قهرمانی توانسته بارسا با 4 قهرمانی و در مجموع هم از 5 قهرمانی بارسا و میلان جلوتر است.
 
این تیم اولین تیم در نسخه جدید این بازی‌ها است که توانسته برای دو فصل پشت سر هم قهرمان شود و در واقع از عنوان قهرمانی‌اش در این بازی‌ها دفاع کند. همه این‌ها یعنی غیرممکن‌های دیگری که توسط سفیدپوشان کهکشانی ممکن شدند.

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: رئال مادرید -