پس از چند صید گرانقیمت، منچسترسیتی حالا مجبور است چند بازیکن خود را به فروش برساند.

،

منچسترسیتی تا به امروز یکی از تیم های فعال در بازار نقل و انتقالات بوده است. پپ گواردیولا وقتی به سمت مربیگری این تیم منصوب شد، دستور خرید چند بازیکن مدنظرش را داد که تقریبا اکثر آنها جذب شده اند.

سیتیزن ها تاکنون لروی سانه را با 50 میلیون یورو، جان استونز را با 56 میلیون یورو، ژسوس را با 32 میلیون یورو، گوندوغان را با 27 میلیون یورو، نولیتو را با 18 میلیون یورو، مارلوس موره نو را با 5.5 میلیون یورو و زلینسکی را با 2 میلیون یورو خریده اند و در مجموع، 190.5 میلیون یورو برای جذب این بازیکنان هزینه کرده اند.

در سوی دیگر با فروش ژکو به رم با رقم 11 میلیون یورو و فلوریان به ایبار با رقم 1.5 میلیون یورو، تنها 12.5 میلیون یورو درآمد کسب کرده اند.

01133029

طبق ادعای دیلی میل، از امروز مسئولان سیتی، پروسه فروش بازیکنانشان را به اجرا خواهند گذاشت و برای این منظور خسوس ناواس، بال راست اسپانیایی، مانگالا، مدافع فرانسوی و نیز ویلفرد بونی، مهاجم ساحل عاجی در فهرست سیاه گواردیولا قرار دارند و باید منتظر جدایی آنها از سیتی باشیم.

در این میان فروش ناواس تا حدی عجیب جلوه می کند چون او در 4 سال اخیر، همواره بازیکن ثابت سیتی بوده و فصل قبل 52 بازی برای این تیم انجام داد، 1 گل زد و 10 پاس گل داد.

 

منبع : ورزش سه

انتهای پیام/