ماریو کمپس، اسطوره فوتبال آرژانتین عنوان کرد که مسی تصمیمش مبنی بر خداحافظی از فوتبال را پس می‌گیرد و به میدان ملی باز می‌گردد.

به گزارش سرویس فوتبال خارجی فرتاک ورزشی، مسی با خداحافظی اش از فوتبال ملی دنیای فوتبال را شوکه کرد. این خداحافظی پس از سومین شکست در سه سال اخیر در فینال‌های ملی بود و همین موضوع باعث می‌شود ذهن ها به این سو بروند که این خداحافظی احساسی بوده است. حال کمپس که جام جهانی 1978 را با آرژانتین به دست آورده معتقد است که مسی از روی احساسات خداحافظی کرده است.

9anJOEOrXJDk

 او گفت:" آرژانتین تورنمنت بدی نداشت ولی بله آنها در فینال بد بازی کردند. چهار بار به فینال رسیده ایم و اتفاق خوبی رخ نداده است. امیدوارم در روسیه بیشتر این بازیکنان حضور داشته باشند. آنها شایستگی اینکه با جام خداحافظی کنند را دارند. مسی به تیم ملی آرژانتین بازخواهد گشت، آن لحظه عصبانی شده بود. مردم متوجه شده اند که مسی فقط یک انساس است. با گریه هایش فهمیدند که او مریخی نیست. ولی اگر ادامه ندهد، مقطع جدیدی در تیم ملی آرژانتین آغاز خواهد شد. باید یک تیم جدید ساخت. با 4 شکست در فینال‌ها، هنوز دنیا به  پایان نرسیده است."

منبع : ورزش سه