باشگاه بارسلونا که در تکاپوی پر کردن جای خالی نیمار در ترکیب خود است برای جذب مارکو آسنسیو پیشنهادی هنگفت را به سران رئال مادرید ارائه داد!

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نظر می رسد باشگاه بارسلونا  از خرید فیلیپه کوتینیو نا امید شده باشد، چرا که باشگاه لیورپول ساعاتی پیش به صورت رسمی اعلام داشت که هرگز این بازیکن را به هیچ تیمی نخواهد فروخت تا به تعبیری پرونده انتقال این بازیکن به باشگاه بارسلونا حداقل در سال جاری بسته شود!؛ هرچند که شبکه اسکای اسپورت پس از این بیانیه مدعی شده است که کوتینیو از سران باشگاه خواستار جدایی شده و حاضر نیست در لیورپول باقی بماند، اما این مسئله نیز نمی تواند دلگرمی برای سران کاتالان ها باشد!

 

در رفتاری عجیب که حداقل در فصول گذشته شاهد آن نبوده ایم، باشگاه بارسلونا پا را فرا تر از مرز ها گذاشت و برای جذب مارکو آسنسیو وارد مهلکه شد تا با دشمن دیرینه خود، یعنی رئال مادرید وارد مذاکره شود ! مذاکره ای که می تواند بسیاری از عقاید آنها و باور هایشان را نسبت به رقیب همیشگی خود تغییر دهد تا به نوعی زیر فشار فاکار عمومی نیز قرار بگیرند.

 

گفته می شود باشگاه بارسلونا برای جذب این ستاره جوان و بسیار آماده پیشنهادی 72 میلیون پوندی را ارائه داده است، پدیده ای جوان که توانست در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز دروازه بوفون افسانه ای را باز کند.

 

بنا به این شرایط باید منتظر ماند و دید که واکنش باشگاه رئال مادرید  و همچنین مارکو آسنسیو به این پیشنهادی جنجالی و پر حاشیه چه خواهد بود!

 

انتهای پیام/