ستاره تیم ملی فرانسه و باشگاه یوونتوس قصد بازگشت به تیم پیشین خود را دارد.

،

بر اساس گزارش نشریه فرانسوی «اکیپ»، پل پوگبا که در بازی مقابل آلمان درخشان ظاهر شد و در راه رسیدن تیم ملی فوتبال فرانسه به فینال مسابقات یورو 2016 تأثیرگذار بود، به دوستان خود گفته تمایل دارد تا به منچستریونایتد، تیمی که بین سال‌های 2009 تا 2012 در آن عضویت داشته، بازگردد.

پوگبا 23 ساله که در زمان حضورش در منچستریونایتد نتوانست خودش را زیرنظر سرالکس فرگوسن به اثبات برساند، با جدایی از این تیم در یوونتوس پله‌های ترقی را خیلی سریع پیمود و حالا در بازار نقل‌وانتقالات بر سر جذب او دعواست. باشگاه‌هایی همچون رئال‌مادرید، بارسلونا، پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد به جذب این هافبک فرانسوی علاقه‌مند هستند.

مینو رایولا، مدیر برنامه‌های پوگبا از سال 2014 رابطه نزدیکی با «اِد وودوارد»، مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد دارد و همین رابطه نزدیک در نهایت سبب شد تا در این تابستان زلاتان ابراهیموویچ و هنریک مخیتاریان از طریق این مدیر برنامه راهی اولدترافورد شوند.

به هر حال باید دید که انتقال سوم به «شیاطین سرخ» که همان پوگباست، از طریق مینو رایولا عملی خواهد شد یا خیر. منچستریونایتد برای خریدن پوگبا حاضر است 100 میلیون پوند بابت قرارداد پنج ساله با وی بپردازد و این به معنای دستمزد هفتگی 300 هزار پوند خواهد بود.