میثاقیان: بالای 4هزار هوادار تهرانی داریم

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران گفت: با توجه به اینکه خانم موسوی اولین مدیرعامل زن فوتبال ایران است همه دوست داریم ایشان در این سمت سربلند شود.

،

اکبر میثاقیان امسال به بادران تهران پیوسته تا در اولین تجربه لیگ یکی این باشگاه، شانسش را برای صعود دوباره به سطح اول فوتبال ایران امتحان کند. وی در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" گفت: امسال به تیم بسیار خوبی آمده‌ام که بعد از یک سال تجربه لیگ دو، وارد لیگ یک شده و تیم صفر کیلومتری است اما مدیریت و ساختار خوبی دارد که با همت کادرو بازیکنان پتانسیل این را دارد تا اتفاق مهم را با راهیابی به لیگ‌برتر رقم بزند.

وی با اشاره به مدیریت موسوی به عنوان اولین مدیرعامل زن ایران افزود: شکر خدا دور دور بانوان در ورزش است از کیمیا علیزاده بگیرید که تاریخ را در ورزش ثبت کرد تا ده‌ها ورزشکار زن ایران که در این عرصه افتخارآفرینی کردند و دل ملت را شاد کردند. خانم موسوی هم اولین مدیرعامل ورزشی زن ایران هستند که امیدواریم با تلاش ایشان را هم در ورزش ماندگار و سربلند کنیم.

سرمربی بادران در واکنش به سئوالی در خصوص کم صبر بودن خانم‌ها و فراز و نشیب نتایج در فوتبال چنین گفت: اول از همه که مدیرعامل و خصوصا آقای قربانیان که همشهری ما هستند مشاوران ورزشی خوبی دارند و بعد از آن هم طرفشان را می‌شناسند. همه کارنامه اکبر میثاقیان را می‌دانند و اگر به من اعتماد شده تا سکان بادران را در دست بگیرم مطمئن هستند که سربلندشان خواهم کرد. اینکه با تیم می‌دوم و برایش حرص می‌خورم چیزی نیست که دیده نشود.

وی ادامه داد: در عین حال موفقیت یک کار گروهی است و برای آن یک مجموعه باید همدل باشد و تلاش کند. چیز واضحی است که چون تیم سال اولش است و در تهران بازی می‌کند کار سخت‌تر خواهد شد چون چالش تهران بیشتر است اما جذابیت‌های خاص خودش را هم دارد. من اولین دلیل تلاشم برای رسیدن به موفقیت در بادران همین است که بخش خصوص موفق شود.

میثاقیان با بیان اینکه لیگ‌ یک امسال بسیار دشوارتر از سال‌های قبل شده متذکر شد: اینکه دو سهمیه تنها از لیگ یک امسال صعود می‌کنند کار را سخت‌تر می‌کند ضمن اینکه امسال اکثر لیگ‌برتری‌ها به لیگ دسته یک آمده‌اند و یارهای باتجربه‌تر آمده‌اند. در عین حال من مرد روزهای سخت هستم و با اینکه قولی برای صعود نداده‌ام، چون می‌دانم موفق می‌شوم به بادران آمده ام تا باز خاطرات شیرینم در تهران را زنده کنم.

سرمربی بادران در خصوص شروع نه چندان محکم تیمش و همچنین سایر مدعیان لیگ یادآور شد: روزهای اول لیگ ملاک نیست. من دوست دارم همیشه از اول بکوبم و بالای جدول باشم اما نگران نیستم چون آرام آرام شکل می‌گیریم و به کورس خواهیم پیوست. لیگ یک شبیه ماراتنی است که مهم نیست اول چه کسی جلو باشد چون آهسته آهسته بین تیم‌ها فاصله اتفاق می‌افتد که ما برای آن برنامه داریم.

وی افزود: چهار بازی انجام داده‌ایم که هر چهار تیم خوب بوده‌اند و ملاک برای نتیجه‎گیری، پولداری و بی‌پولی تیم‌ها نیست بلکه در ادامه این ماراتن است که مشکلات تیم‌ها، نقص‌ها و ... عیان می‌شود. می‌دانم که تیم ما به کورس قهرمانی می‌آید چون در حال تلاش هستیم و با تلفیقی از باتجربه‌ها و جوانترها که همه به بهترین افتخارات فوتبالی رسیده‌اند می‌توانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم. ما شخصیت صعود داریم و خسته نمی‌شویم.

میثاقیان با بیان اینکه موضوع عنایتی را فراموش کرده، خاطرنشان کرد: به هر حال رضا کسی است که خودم کشفش کرده بودم و دوست داشتم امسال پیش ما باشد که قسمت چیز دیگری بود اما انشاالله سال آینده او را همینجا می‌آورم و دستیار خودم خواهد کرد.

سرمربی بادران در خاتمه یادآور شد: اینکه ما بالای 4هزار هوادار در تهران داریم که در بازی قبل ما در تهران، همه آنها به زمین اکباتان آمده بودند برای من و بازیکنانم یک انگیزه فوق‌العاده برای صعود است. انشاالله بتوانیم با بازی‌های خوب این تعداد را افزایش دهیم.

 

 

انتهای پیام/