دیدار کارای شیراز و بانی گستر کیش در مسابقات لیگ دو در نهایت با نتیجه مساوی به پایان رسید.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، در حالی که هنوز ابهام در نحوه مدیریت بانی گستر کیش ادامه داشته و نه معلوم است سرمربی چه کسی می باشد و باشگاه در نهایت از سوی کدام گروه هدایت می شود، این تیم به میدان می رود و هم چنان با مشکلات فروان به کار خود ادامه می دهد.

مدیریت حال حاضر از نحوه حمایت در کیش گله مند است و از سنگ اندازی ها در راه این تیم حرف میزند اما هنوز مالک و مدیریت نتوالنسته اند برای تیم سرمربی مشخص کنند و این مسائل باعث شده که حاشیه های این باشگاه هر روز بیشتر و بیشتر شود.

در دیدار با کارای شیراز و در حالی که بانی گستر تا پایان وقت معمول بازی با نتیجه یک بر صفر از حریف پیش بود در وقت های تلف شده و در دقیقه 90+5 یک شوت از شماره 10 کارای شیراز روانه دروازه  بانی گستر می شود و بعد از تکل مدافع این تیم و در حالی که توپ به آسمان رفته بود به شکلی عجیب وارد دروازه بانی گستر کیش می شود تا بازی به مساوی کشیده شود.

 بعد از سوت داور و در حالی که هر دو تیم راهی رختکن شده بودند به ناگاه مجادله لفظی بین شماره 11 کارا شیراز به نام نظام اسلامی و سنگربان بانی گستر به نام رضا ریش اصفهانی ایجاد می شود که در نهایت هم فراتر از درگیری لفظی کار کمی پیچیده تر می شود و الی آخر....

 به هر حال این گونه برخوردها شاید در اثر مشکلاتی باشد که متاسفانه بر سر راه این تیم وجود دارد و ای کاش مسئولین امر یک بار برای همیشه ریشه یابی کنند که گره کار کجا است و در جهت رفع آن اقدام نمایند و این قدر استخوان لای زخم نگذارند.

 

انتهای پیام/