هفته یازدهم لیگ یک روز یکشنبه برگزار خواهد شد و سپیدرود صدرنشین بازیها در دیداری سخت و بیرون از خانه در صباشهر به مصاف راه آهن خواهد رفت تا صدرنشینی خود را حفظ کند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، این دومین بازی متوالی بیرون از خانه سپیدرود بعد از دیدار هفته قبل مقابل فولاد یزد می باشد که سپیدرود در ثانیه های پایانی بازی برد را با تساوی عوض کرد و البته عدم نتیجه گیری اکسین البرز و گل گهر سیرجان باعث شد ارتش سرخ گیلان حداقل برای یک هفته دیگر صدرنشین باقی بماند.

مرحله دوم کمک های مالی حسین هدایتی به سپیدرود وضعیت روحی بازیکنان را بیش از پیش بهتر کرده است و در تمرینات این هفته انگیزه بالای بازیکنان نوید یک نتیجه خوب را در صباشهر می دهد.غیر از محمد میری که سه اخطاره می باشد و در بازی حضور ندارد محروم و یا مصدوم خاص دیگری در ترکیب سپیدرود حضور ندارد و تمامی بازیکنان حضور خواهند داشت.

بازگشت حسین کعبی و رضا الماس خاله دست علی نظرمحمدی را در این بازی بازتر می کند تا با نفرات بیشتری ترکیب ایده آل خود را بچیند.

این ششمین بازی خارج از خانه سپیدرود می باشد و در پنج بازی گذشته دو برد و دو تساوی و تنها یک شکست ناحق مقابل ملوان کارنامه شاگردان علی نظرمحمدی می باشد.

در سوی دیگر میدان راه آهنی قرار دارد که با مهدی پاشازاده روندی کاملا سینوسی در نتایج خود داشته اند و تیمی غیرقابل پیش بینی می باشند و نتایج عجیب وغریب در این فصل زیاد گرفته اند.تیمی که بازیهای خانگی خود را در زمین صباشهر انجام می دهد و البته مثل بیشتر تیمهای لیگ یک ناله بی پولی سر می دهند و پاشازاده بارها و بارها در مصاحبه هایش گفته که در چندین مرحله از جیب شخصی خود به بازیکنانش پاداش داده است و در حال حاضر این تیم که جزو اموال بابک زنجانی می باشد در اختیاز قوه قضائیه قرار گرفته است تا در مورد مالکیت آن تصمیم گیری شود.

این تیم در بازیهای خانگی خود تاکنون دو برد،یک تساوی و دو شکست در کارنامه داشته است و ۷ امتیاز کسب کرده است و نکته جالب توجه اینکه در بازیهای خارج از خانه امار بهتری داشته است و هشت امتیاز اندوخته است.

سنگین ترین شکست لیگ یک تا هفته دهم را راه آهن مقابل خونه به خونه بابل و در هفته هشتم رقم زد که در دیداری عجیب در بابل با ۶ گل مغلوب خونه به خونه شدند.

بهترین نتیجه این تیم برد پرگل ۳-۰ مقابل استقلال اهواز و در دیداری خانگی بوده است.

در حال حاضر سپیدرود با ۲۱ امتیاز صدرنشین می باشد و راه آهن با ۱۵ امتیاز در مکان نهم جدول ایستاده است.

با توجه به تعداد زیاد بازیکنان لیگ برتری در دو تیم می توان این دیدار را مصاف با تجربه ها دانست.

تامینی و مهدوی و کعبی و نزهتی بازیکنان سپیدرود که سابقه بازی در لیگ برتر را دارند و در ان سوی میدان نیز هادی شکوری،میلاد زنید پور و اویس کرد جهان و محسن بیاتی نیا و میلاد ابطحی سابقه بازی در لیگ برتر را دارند.

قضاوت این دیدار را روح الله شریفی داور یاسوجی با کمک قهرمان نجفی و محمدرضا فتحی بر عهده خواهند داشت.

 

انتهای پیام/