مهدی عسگری بازیکن شهرداری همدان گفت : در دیدار برابر نیروزمینی تهران با توجه به اینکه زمین مسابقه وضعیت نامساعدی داشت و نمی شد خیلی روزمین فوتبال بازی کرد اما با این حال تیم ما عملکرد نسبتا خوبی را داشت و ما روی اشتباهاتی که انجام دادیم به حریف موقعیت گلزنی دادیم هر چند می توانستیم با برد به همدان برگردیم.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، بازیکن شهرداری همدان در ادامه افزود : تیم ما یک تیم یک دست ، جوان و بومی است و غیربومی های خیلی خوب و بااخلاقی داریم که تا به اینجا از جان مایع گذاشته اند. و تیم حاشیه ای نداشت. ولی بی تدبیری و وعده های که محقق نشد آرامش را از تیم ما گرفت و تیم وارد حاشیه شد . در تورنمنتی با این سنگینی خیلی باید با برنامه ریزی عمل کرد با و عده و وعید نمی شود تیم را پیش برد ،  مسائل مالی رمق تیم ما رو گرفته است.

عسگری در ادامه در مورد وضعیت پرداختی های شهرداری همدان گفت : به هیچ وجه نه تنها من بلکه همه بازیکنان تیم از پرداخت  ۸ درصدی باشگاه رازی نیستند ، ما باید تا به الان باید ۳۰درصد دریافت می گرفتیم که هنوز این اتفاق رخ نداده است  و پاداش نتایج بازیهای امسال و پاداش صعود فصل قبل هم هنوز پرداخت نشده است.

مهدی عسگری در مورد دیدار با هف سمنان گفت: تیم هف ی تیم پر مهره و کادر فنی بسیار خوبی را در اختیار دارد ، بازی دشواری را پیشرو داریم ،همه تیم هایی که به همدان می آیند می دانند تیم ما فوتبال خوب و تهاجمی  را ارائه می دهد به همین دلیل تدافعی در مقابل ما بازی می کنند و بازی کردن در برابر چنین تیم های خیلی سخت می شود و این بازی برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد با گرفتن سه امتیاز این بازی باتوجه به اینکه تیمای بالا ی جدول بیرون خانه بازی دارن ما می توانیم تا زده چهارم صعود کنیم

عسگری افزود : هادی گل محمدی  مربی با دانشی است  که اگر  مسئولان و مدیران توجه بیشتری به او  داشته باشند درآینده  از ایشان به عنوان یکی از مربیان موفق استان وحتی کشور یاد خواهند  کرد

مهدی عسگری در پایان گفت : از مسئولین  بخصوص شهردارمحترم تقاضا دارم به این تیم یه نگاه پدرانه ای داشته باشند و نگذارند  این تیم با کیفیت و با پتانسیل فنی بالا با از بین برود .

مصاحبه: "میثم احمدی"

 

انتهای پیام/