مربی جدید و با تجربه بادران تهران معتقد است این تیم در نیم‌فصل دوم روند رو به رشدی می‌گیرد و به جمع مدعیان اضافه می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی، علی نظرزاده که سال‌ها در لیگ برتر و تیم‌هایی همچون پدیده مشغول به فعالیت بود، به تازگی به عنوان مربی بادران تهران معرفی شده است. این مربی با دانش و با تجربه در مورد حضورش در بادران گفت: پس از صحبت با آقای میثاقیان و مسؤولان این تیم آقایان موسوی و ابراهیمی که امر کردند در خدمت‌شان باشیم این مسؤولیت را پذیرفتم؛ با توجه به اینکه چندین فصل در لیگ برتر مربیگری کردم دوست داشتم امسال به عنوان نفر اول کادر فنی در تیمی مشغول به کار شوم.

 

او ادامه داد: با وجود این شرایط احساس وظیفه کردم و با توجه به صحبت‌های آقایان موسوی، ابراهیمی و میثاقیان تصمیم گرفتم در خدمت‌شان باشم و هر کاری از دستم بربیاید برای موفقیت بادران انجام دهم.

 

مربی بادران تهران با اشاره به شرایط تیم های لیگ یک اظهار کرد: اخیرا در تیم لیگ یکی حضور نداشتم ولی بیشتر بازی‌های لیگ دسته اول را بررسی کردم و دیدم تمام تیم‌ها خوب هستند؛ حتی استقلال اهواز قعرنشین که هفته گذشته آنها را شکست دادیم تیم قدرتمندی است؛ واقعا هر بازی حکم فینال دارد و ما هم تلاش می‌کنیم موفق شویم و به بالای جدول برسیم.

 

نظرزاده در پاسخ به این سوال که بادران توانایی صعود به لیگ برتر را دارد، ابراز کرد: با شناختی که از اکبر آقا(میثاقیان) طی سال‌های گذشته داشتم او همواره در شروع کار و نیم‌فصل اول کمی در گرفتن نتایج به مشکل برمی‌خورد اما به مرور زمان در دور برگشت عملکرد بهتری ارائه می‌کند و با اضافه کردن بازیکن نتایج خوبی می‌گیرد؛ با پتانسیل مجموعه مدیریتی، بازیکنان و خصوصا آقای میثاقیان فکر می‌کنم بادران در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری پیدا خواهد کرد و با اضافه شدن بازیکن جزء مدعیان اصلی می‌شود.

 

 

انتهای پیام/