فردا در یک بازی از گروه سوم تیم های کارا شیراز و شاهین ماهشهر از ساعت 14 در ورزشگاه بعثت شیراز به مصاف هم میروند.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، تیم کارا در بازی قبلی خود با تیم پاس همدان به تساوی یک بر یک رسید تا 5 تساوی در امسال داشته باشد و به نوعی در تساوی گرفتن متوالی هتریک کرده باشد.در مقابل تیم شاهین ماهشهر در بازی قبلی خود توانست با یک گل آلومینیوم هرمزگان را شکست دهد و بعد از دو هفته دوباره طعم برد را بچشد.

بررسی نقاط ضعف و قدرت دو تیم:

شاگردان غدیری با 3 گل زده و 7 گل خورده آمار بسیار بدی در خط حمله و دفاع خود دارند و هنوز بعد از 10 هفته به هماهنگی درستی نرسیده اند.این تیم با 1 برد و 4 باخت وضعیت خوبی در جدول ندارد.

درمقابل شاگردان قنواتی با 11 گل زده و 13 گل خورده در خط دفاعی هنوز دچار مشکل هستند و باید به فکر چاره باشند.این تیم با 4 برد وضعیت خوبی در جدول دارد.

آمار کارا در بازیهای خانگی:

تیم کارا از 4 بازی خانگی خود دو مساوی و یک باخت و برد دارد و 5 امتیاز گرفته است.عملکرد این تیم در بازیهای خانگی بد نیست اما باید استفاده بهتری در بازیهای خانگی و با توجه به حمایت تماشگران خود داشته باشد.

آمار شاهین در بازیهای خارج از خانه:

تیم شاهین از 4 بازی خارج از خانه خود 3 باخت و یک تساوی به دست آورده و فقط 1 امتیاز گرفته است.عملکرد این تیم در بازیهای خارج از خانه بسیار بد است.

کارایی ها با 8 امتیاز از 10 بازی در رتبه 11 جدول قرار دارند و محکوم به برد در این بازی هستند.این تیم در صورت نگرفتن نتیجه ممکن است یکی از تیمهای سقوط کننده باشد.

در مقابل شاهینی ها با 15 امتیاز در رده 5 جدول قرار دارند.تیم شاهین با برد در این بازی میتواند هم به رقیبان نزدیک شود و هم اولین برد خارج از خانه خود را بدست آورد.

قضاوت این دیدار برعهده علیرضا جلالی است.

نویسنده: "امیرحسین سلیمی زاده"

 

انتهای پیام/