سرمربی تیم فوتبال بادران تهران گفت: بازیکنان ما مقابل خیبر با رشادت و جانفشانی بازی کردند.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، صحبت های  اکبر میثاقیان سرمربی بادران در مصاحبه مطبوعاتی بعد از مسابقه با خیبر را در زیر میخوانید:

خیبر هم مثل بادران فوتبال بازی می کرد واقعا تیم خوبی است. شانس های گل خوبی هم داشتند خدا به ما کمک کرد شاید بازی دو بر دو می شد و یا حتی خیبر ما رو میبرد. واقعا بازیکنان ما با رشادت و جانفشانی بازی کردند.

تیم ما روز به روز داره بهتر میشه. ما بادران را چهار ماه هست تشکیل دادیم و هر روز انسجام تیمی بهتری داریم پیدا می کنیم و خدا به ما کمک کرد که این بازی سخت را پیروز شدیم و بچه های ما با تمام وجود برای پیروزی تلاش کردند .

مردم لرستان را همیشه دوست داشتم و دارم , امیری و بیرانوند که از بازیکنان خوب ایران هستند باعث افتخار این استان هستند , فوتبال این استان و این شهر از قدیم و از زمان خدا بیامرز ناصر میرزایی و تا به امروز دنبال می کنیم , همه باید کمک کنیم که فوتبال این خطه به روز های اوج خودش برسد .

خیبر تیم خیلی خوبی دارد , ما در دقایق پایانی واقعا" شانس آوردیم که گل نخوردیم و خدا به ما کمک کرد .

میثاقیان در پاسخ به خبرنگاران درباره مدعی بودن بادران گفت  : من هر جا میروم انتظار دارند که تیم را قهرمان کنم , واقعا" فشار زیادی رو من است و روی نیمکت واقعا اذیت شدم , بازی پرفشاری بود خدا به ما کمک کرد , ان شالله تلاشمان را بیشتر می کنیم تا بین مدعیان باشیم .

شک نکنید که ما برای برد به میدان میرویم. یا برد یا باخت مساوی را دوست ندارم.

 

انتهای پیام/