بازی دو تیم خیبر خرم آباد و بادران از هفته چهاردهم لیگ دسته یک در ورزشگاه تختی خرم آباد با ننتیجه دو بر صفر به سود بادران تهران به پایان رسید.

به گزارش سرویس لیگ دو فرتاک ورزشی، دو تیم کاملا متفاوت خیبر خرم آباد وبادران تهران در یک هوای بسیار سرد پاییزی در حضور بیش از 3هزار تماشاگر خونگرم خرم آبادی در برابر هم صف آرایی کردند . 

در این دیدار خیبر که چند هفته ایست با اندیشه های تاکتیکی داود حقدوست مربی جوان وبا دانش خود نتایج نسبتا خوبی گرفته وعلیرغم بازی زیبا ،شناور وکاملا هجومی در گلزنی ناموفق بوده در این دیدار هم در برابر تیم متمول وبا امکانات بادران تهران قرار گرفت . 

در این دیدار دو تیم در نیمه اول یک بازی سرد وکسل کننده را به نمایش گذاشته وبیشتر توپ در میانه میدان وجدال هافبک های دو تیم در جریان بود .  

در نیمه دوم تیم بادران در همان ده دقیقه ابتدایی بازی با میدانداری محمود تیغ نورد واحمد مهدی زاده نبض بازی را در اختیار گرفت وچند حمله نصفه ونیمه را روی دروازه خیبر تدارک دید که در دقیقه 49روی ضربه کرنر سعید طالبی ،سهیل هزار جریبی با یک ضربه سر زیبا ودیدنی روی اشتباه مدافعان میانی خیبر دروازه میزبان را باز کرد . 

پس از گل بادران ،خیبر دست به بازی انتحاری وتهاجمی زد وبارها با درخشش مهدی عبدی واحمد جعفری در میانه میدان ویاسر درویشی وامیر منوریان در جناحین می توانست به گل دست یابد که بدشانسی ودرخشش خیره کننده علی سلیمی دروازبان خوب واسبق فولاد خوزستان حتا یک پیروزی شیرین را از خیبری ها گرفت . 

در این دیدار در دقیقه 60شوت زیبای مهدی عبدی با واکنش تمااشایی سلیمی مهار شد . 

در دقیقه 65ضربه فنی ودیدنی سید حسین حسینی در یک شرایط ایده ال گلزنی با زهم باتیز هوشی وواکنش تماشایی سلیمی به کرنر رفت .  

در دقیقه 77بر خلاف جریان بازی وروی یک ضد حمله تیم بادران با فرار دیدنی مصطفی نوروزی وغفلت مدافعین خیبر به گل برتری وسه امتیاز شیرین دست یافت . 

در دقایق 79و86دو بار شوت وضربه سر مهدی عبئی وحسین حسینی با بدشانسی به تیر دروازه بادران برخورد کرد تا آه از نهاد تماشاگران مشتاق لرستانی بلند شود .

در دقایق پایانی خیبر خرم آباد برای کم کردن فاصله  نتیجه دو تیم حملات دامنه داری را روی دروازه بادران ترتیب داد که با هنر نمایی و واکنش های زیبای علی سلیمی در رسیدن به گل ناکام ماندند .

در روزی که خیبر می توانست تیم میلیاردی ومتمول بادران را باشکست روانه خانه کند بدشانسی ،نداشتن یک مهاجم گلزن وتمام کننده تمام عیار ،نبود تمرکز مناسب خط دفاعی وپوشش مناسب در خط دفاعی وغیبت مدافع باهوش وتاثیر گذار این تیم مسعود ستاری به دلیل سه اخطاره شدن ،فاصله زیاد بین خط دفاع وخط میانی که یک شکاف عمیق باعث گل دوم بادران در شکست تلخ خانگی خیبر بسیار تاثیر گذار بود . 

خیبر اگر می خواهد در بازیهای آینده به مشکل بر نخورد باید در بازیهای خانگی وخارج از خانه با تمرکز بر خط دفاعی از دقایق 60به بعد واستفاده از موقعیت های گلزنی بار خود را برای فرار از قعر جدول ببندد. 

اسامی خیبرخرم آباد:روزبه سینکی، امیر منصوریان، وحید همراز، محسن طرهانی، حسین بهاروند( از دقیقه 53 سید حسین حسینی)، مهدی عبدی، یاسر درویشی، مصطفی علیخانی ( از دقیقه 80 محسن دوست محمدی)، احمد جعفری، محمد بیرانوند(85فرید امیری) و شهاب دارایی. سرمربی: داود حق‌دوست

ترکیب بادران تهران :علی سلیمی، بهتاش میثاقیان، مهرداد رضایی، بهروز افشار، وحید فارنج، مسعود ریگی، سعید طالبی(مصطفی نوروزی 65)، سهیل هزار جریبی(جعفر بذری85)، احمد مهدی زاده، محمود تیغ‌نورد و سعید واسعی(علی حقدوست 86) سرمربی: اکبر میثاقیان

نویسنده: "محمود داودی نژاد"

 

انتهای پیام/