یکی از دیدارهای حساس این هفته به تقابل دو تیم خونه به خونه و مس کرمان اختصاص داشت، که در پایان دو تیم به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند، تا شمار تساوی‌های منصور ابراهیم زاده همراه با مس کرمان به عدد 9 برسد.

به گزارش سرویس لیگ یک فرتاک ورزشی، تیم خونه به خونه که به خاطر اتفاقات دیدار برابر اکسین البرز از حمایت هواداران مازندرانی برخوردار نبود، در این دیدار هم به بن بست رسید تا پس از پیروزی در دربی مازندران هم‌چنان از کسب پیروزی محروم باشد. شاگردان علیرضا مرزبان با کسب این تک امتیاز 24 امتیازی شدند تا در رتبه سوم جدول قرار بگیرند و شاگردان منصور ابراهیم‌زاده هم با کسب نهمین تساوی خود در چهاردهمین دیدار لیگ، 18 امتیازی شدند و در رتبه یازدهم جدول جای گرفتند.

فرصت های از دست رفته و گل های پرپر شده زیاد نبودند اما در قلیل هم می شد کامل به نتیجه رسید اما این خونه به خونه دوباره روی دنده نبردن افتاده است.

تساوی بدون گل در خانه مقابل مس کرمان تیم خوب مازندران را به هول و ولا انداخت چون خونه به خونه با این بازیکنان و شمایل نباید هم منتظر نتیجه دیدار سپیدرود رشت و اکسین البرز باشد که به تعویق افتاد.

خونه به خونه چند یار کلیدی خود را نداشت اما قوی بازی نکرد و در اندازه های بردن نبود. حتی در بدترین احوالات تیم خونه به خونه، چند فرصت گلزنی از کف رفت تا بابلی ها به سادگی بگذارند که میهمان با امتیاز به خانه اش برود.

خونه به خونه از وقتی در دربی پیروز شد، دیگر رنگ پیروزی ندید و حتی گل نزد تا در حالتی دور از انتظار فرصت های صدرنشینی را از دست بدهد.

باز هم چاره ای نیست جز انتظار و بردن فجر شهید سپاسی شیراز در خانه اش تا تمام هدر دهی ها در هفته های اخیر به فراموشی سپرده شود.

اما یک موضوع مهم را از یاد نبرید، هواداران خونه به خونه در ورزشگاه نبودند و این تیم تنها بود. در نبود آن انرژی فوق العاده تیم خونه به خونه که به تنهایی عادت ندارد، فضایی نامانوس را تجربه می کرد و به همین دلیل در اندازه های خودش نبود.

 

انتهای پیام/