محمد عباس‌زاده آقای گل لیگ یک رسیدن به این جایگاه را تلاش همبازیان و حمایت همه جانبه هواداران قائمشهری می‌داند.

به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال نساجی با ترک سرمربی‌اش و اتفاقاتی مختلف در این تیم آن را دچار تغییر و تحولات کرده است، در این خصوص با محمد عباس‌زاده کاپیتان آنها صحبت کردیم اما او ترجیح داد تیم بدون حاشیه به کارش ادامه دهد و تنها از بازیکنان‌شان بابت تلاشی که برای آقای گل کردن او به کار بستند و همچنین هواداران تیم تشکر کرد.

او گفت: از بازیکنان نساجی بابت پاس گل‌هایی که برایم فرستادند تشکر می‌کنم، آنها کمک کردند که من امروز آقای گل رقابت‌های لیگ دسته اول باشم. امیدوارم نساجی در این دو بازی باز هم گلزنی کنم تا هم تیم موفق باشد و هم حاصل زحمات آنها را پاسخگو باشم. البته نباید از حمایت همه جانبه هواداران و حضورشان در ورزشگاه در سرما و گرما چشم‌پوشی کرد. آنها با حضورشان در بازی‌هایمان چه داخل خانه و چه خارج از خانه به قرار گرفتن‌مان در رتبه چهارم جدول کمک کردند. امیدوارم با حضور در رتبه‌های بالایی جدول پاسخ محبت آنها را داده باشیم.

عباس زاده درباره بازگشت مجدد بازیکنان تیم به نساجی و تاثیر حضور آنها می گوید: از بازگشت بازیکنان در تیم استقبال می کنیم و  معتقدم برای کسب پیروزی در این دو بازی به تمام بازیکنانمان نیاز داریم. درست است مشکلاتی در اینجا وجود داشته و دارد اما باید اولویت مان هدفی باشد که ما  را به این تیم کشانده  فکر کنیم. بعد از رسیدن به این مهم به دنبال برطرف کردن مشکلات مالی و حاشیه های باشیم.

 

انتهای پیام/