چند روزی است بحث جذب اویس کردجهان، مدافع چپ راه آهن توسط باشگاه نساجی نقل گروه های هواداری باشگاه بوده و دقایقی پیش نیز مصاحبه ای از این بازیکن در یکی از کانال های هواداری با این ادعا که در لیست سرمربی باشگاه نساجی قرار دارم، منتشر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی، به همین دلیل با حسین مسگر ساروی، سرمربی باشگاه نساجی تماس گرفتیم تا حقیقت را از زبان ایشان جویا شویم.

حسین مسگر ساروی در خصوص اینکه آیا نام اویس کردجهان در لیستی که برای جذب بازیکن به مدیران باشگاه داده قرار دارد یا خیر گفت: پس از پایان نیم فصل جلسه ای با کادر فنی تیم برگزار کردیم و ساعت ها در مورد جذب بازیکنان مورد نیاز جهت رفع نقاط ضعف تیم به بحث و تبادل نظر پرداختیم. نام اویس کردجهان در این جلسه مطرح شد ولی در مورد جذب این بازیکن به جمع بندی نرسیدیم و در همان جلسه این موضوع منتفی شد.

مسگرساروی ادامه داد: با آغاز تمرینات علی جراح کار به عنوان مدافع میانی به مجموعه نساجی اضافه شد و با توجه به اینکه غلامعلی تبار پست تخصصی اش بازی در دفاع چپ بوده و در یکی از بازی های این فصل در این پست به کار گرفته و به خوبی جواب داده است دیگر نیازی به جذب بازیکن در دفاع چپ نداریم.

مسگرساروی با بیان این که احمدی، قباخلو و غلامعلی تبار در نیم فصل اول به خوبی خواسته کادر فنی را برآورده کرده اند، ادامه داد: با جذب جراح کار، غلامعلی تبار به دفاع چپ برده می شود و ما قصد نداریم با اضافه شدن یک بازیکن، دیگر دارایی هایمان که اتفاقا کمک زیادی هم در طول فصل به ما کرده اند را نیمکت نشین کنیم.

 

 

انتهای پیام/