هفته هجدهم رقابت های لیگ دو در گروه اول این مسابقات عصر فردا در شهرهای مختلفی برگزار خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی، به بازیهای فردا نگاه اجمالی خواهیم داشت:

برق نوین فارس-زاگرس یاسوج

تیم متمول برق نوین فارس که چند هفته ای است اوضاع خوبی ندارد و این هفته قائم مقام جدید خود را نیز معرفی کرد، درحالی به مصاف زاگرس یاسوج می رود که تیم یاسوجی عملکرد فوق العاده ای را با حمید کرمی داشته و نتایج قابل قبولی را کسب کرده است.

یاسوجی ها که پنج هفته است نباخته اند و مقابل تیم های بزرگ نیز خوب ظاهر شده و از آنان امتیاز گرفته اند، این بار مقابل بهترین خط دفاعی لیگ دو ظاهر خواهند شد و در چالشی بزرگ حاضر خواهند شد.

شهرباران تهران-اروند خرمشهر

تهرانی های بی ادعا که اوضاع نابسامانی را در لیگ دو امسال دارند و از حضور عجیب و قریب گرفته تا خروج بازیکنان اصلی شان در نقل و انتقالات می توان به نابسامانی این تیم اشاره کرد. اما در مقابل اروندی ها در ثبات کامل به سر می برند و نتایج نوسانی آنها، چالش بزرگی است که باید مهار شود.

تیم مدعی اروند که با 30 امتیاز در رده دوم گروه قرار دارد، به نظر می رسد برای پیروزی در این بازی کار سختی را پیش رو نداشته باشد و از همین حالا نیز سه امتیاز مسابقه در حساب آنهاست.

نفت و گاز گچساران-قشقایی شیراز

دو تیم شگفتی ساز جام حذفی در هفته هجدهم در جنوب کشور به مصاف هم می روند. قشقایی که جلیل دوران را دیگر روی نیمکت خود نمی بیند، همانند بازی های خارج خانه انتظار دارد تا دست پر به شیراز برگردد و نفت و گاز نیز که به سه امتیاز این بازی نیاز مبرمی دارد، در اندیشه کم کردن فاصله با صدرنشینان می باشد.

قشقایی مقابل قوی ترین خط حمله این گروه خواهد رفت و شاید بتوان گفت که یک امتیاز این بازی نیز برای نماینده شیراز امیدوار کننده باشد.

کیمیافرآیند تهران-سپهرنقش جهان

کیمیا با جهانبخش جعفری هنوز باختی را در کارنامه اش ثبت نکرده است و شش هفته است که رنج باخت را نمی بیند. جدال تیم های هفتم و نهم این گروه از حساسیت بسیاری برخوردار است و با پیروزی کیمیافرآیند، امیدواری اش به صعود بیشتر خواهد شد.

اما نماینده اصفهان که نتایج خوبی را گرفته و خود را در میانه های جدول می بیند، امیدواری اش برای صعود از تیم تهرانی بیشتر است و با پیروزی در این دیدار حساس، می تواند خود را تا رده سوم جدول بالا بکشاند.

بعثت کرمانشاه-شهرداری اراک

بعثتیها در فکر جبران شکست هفته گذشته مقابل نماینده یاسوج هستند و با توجه به اضافه شدن چند بازیکن تمام تلاش خود را خواهند کرد که 3امتیاز بازی خانگی را کسب کنند. تیم شهرداری اراک هم که در رده یازدهم جدول میباشد بدون شک فردا برای جبران نتایج ضعیف خود با تمام توان به میدان خواهد امد و حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود.

تیم بعثت در حال حاضر 26امتیازی  و در رده ششم جدول قراردارد و با توجه به اختلاف کم امتیازات  این شانس را دارد در صورت پیروزی مقابل نماینده اراک خود را تا رده سوم جدول بالا بکشد.

نفت امیدیه-شهباز نوژان البرز

قعرنشین جدول گروه اول لیگ دو در امیدیه و خوزستان، باید به مصاف یکی از تیم های خوب و کلاسیک لیگ دو برود. تیم امیدیه که چند بازیکن جدید نیز جذب کرده است، باتمام قوا در این بازی حاضر خواهد شد تا فاصله خود را با صدرجدول کم و کمتر کند.

اما تیم کرجی که اوضاع چندان خوبی ندارد، شکست خورده ی از پیش تعیین شده نیست و برای اعاده حیثیت به میدان خواهد آمد.

 

انتهای پیام/