فردا تیم فوتبال مقاومت تهران اولین بازی خود را در مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور مقابل آلومینیوم آسگون برگزار می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی، یعقوب حاصلی درخصوص تیم مقاومت تهران گفت: تیم خیلی سرحال و آماده است برای بازی فردا و انشالله فردا اولین بازی را میخواهیم با پیروزی پشت سر بگذاریم. تیم تقریبا به شرایط آرمانی رسیده و آماده مسابقه است و هیچ مشکلی وجود نداره و مصدومیتی درتیم وجود نداره و همه چیز آماده مسابقه است.

وی افزود: از تیم آلومینیوم آبسگون تقریبا شناخت داریم و ان چیزی که میخواهیم از تیم حریف به دست بیاریم را به دست آوردیم.این تیم چون در مرحله اول بوده و بازیهای رسمی انجام دادند راحت تر میشه ازشون شناخت به دست بیاوریم و با توجه به اینکه چند بازی از تیم دیده ام تیم خوبی هستند.

وی ادامه داد: تیم برای برد به بازی فردا میرود و میخواهیم از اولین بازی با برد شروع کنیم و اولین بازی برای ما خیلی مهم است و امیدوارم که با برد شروع کنیم و بخاطر اینکه بازی دوم هم میزبان هستیم اگر بتوانیم در این دو بازی نتیجه لازم را کسب کنیم وضعیت خوبی خواهیم داشت.

حاصلی در پایان گفت: در آخر هدف ما این است که تیم را به لیگ دو بیاریم و بچه ها خیلی زحمت کشیدند و الان نزدیک 5 ماه وه داریم کار میکنیم و تلاش میکنیم و امیدوارم نتیجه اش را در پایان این بازیها ببینیم.

مصاحبه: "امیرحسین سلیمی زاده"

 

انتهای پیام/