نادر دست نشان ؛ یکی از مربیان متخصص لیگ یک که تاکنون 4 تیم مس کرمان ، استیل آذین ، نفت تهران و نفت آبادان را لیگ برتری کرده است ، به رغم دومین باخت متوالی خونه به خونه به توانمندی شاگردانش امیدوار است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم خونه به خونه در دومین دیدارش با هدایت نادر دست نشان هم شکست خورد. بابلی ها این هفته در اراک مغلوب تیم آلومینیوم این شهر شدند و یک گام از قافله مدعیان عقب افتادند. نادر دست نشان ؛ سرمربی خونه به خونه معتقد است شاگردانش توانمندی زیادی دارند و این باخت مانع حرکت رو به جلوی خونه به خونه نخواهد شد.

 

گفت و گوی نادر دست نشان ؛ سرمربی تیم خونه به خونه بابل با "ورزش سه" را در ادامه می خوانیم:

 

نفرات با تجربه و خوبی نظیر : پژمان نوری ، مازیار زارع ، جلال رافخایی ، محمد غلامی و ... را داریم و در کنار آنها بازیکنان جوان و آینده داری همانند علیزاده ، خلیلی ، باقری ، کریمی ، پورعلی و ... هستند که در صورت خودباوری می توانند برای تیم مثمرثمر باشند.

 

در دیدار با الومینیوم ، حریف با دوندگی و جنگندگی و با استفاده از تک موقعیت های خود به گل رسید اما ما همانند دیدار با سپیدرود که دقایق زیادی از بازی را در اختیار داشتیم به گل نرسیدیم و این به دلیل عدم خودباوری بازیکنانمان است. عدم خودباوری نزد بازیکنان ما به خصوص جوانان تا حدی است که موقعیت های گل را از 7-6 متری به خارج می زنیم.

 

نفت آبادان فصل قبل در حالی لیگ برتری شد که در دور رفت نتایج خوبی نگرفته بود اما خودباوری بازیکنان و اینکه می توانند برنده شوند باعث شد تا این تیم در پایان رقابت ها لیگ برتری شود. من مطمئن هستم اگر بازیکنان مان به خود باوری برسند به موفقیت بزرگی دست می یابند.

 

لیگ یک قانون خاصی دارد. در این لیگ باید بازیکن دونده ، جنگنده و فرصت طلب باشد. بازیکنان ما لیگ برتری تمرین کرده اند و بازی با توپ شان خوب است اما در دوندگی ، جنگندگی و فرصت طلبی نسبت به مدعیان عقب هستند. امروز در لیگ یک باید مثل سپیدرود و آلومینیوم بازی کرد. 90 دقیقه دویدن و جنگیدن و استفاده از تک فرصت های به دست آمده. ما بازیکنان خوب و با تجربه ایی مثل مازیار ، پژمان ، جلال ، غلامی و... را داریم که انتظار از آنها زیاد است و همین انتظار زیاد طرفداران از این بازیکنان مسئولیت آنها را سنگین تر می کند. من هم با شناختی که از این بازیکنان و توانایی هایشان دارم انتظار بیشتری از آنها نسبت به جوان ترها دارم.

 

راهکار موفقیت تیم و رسیدن به رده های بالای جدول دوندگی و جنگندگی است. بازیکنان ما باید بتوانند 90 دقیقه تمام بدوند و بجنگند. ما از دقیقه 70 به بعد کم می آوریم و قطعاً با تمریناتی که برنامه ریزی کرده ایم در هفته های آینده این نقیصه را برطرف می کنیم.

 

مشکل ما برد اول است ، اینهم با توجه به برنامه بازی ها ، انشاءالله ازهفته آینده اتفاق می افتد.

 

 

انتهای پیام/