رقابتهای هفته بیستم در حالی روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه دنبال خواهد شد که تب و تاب و حساسیت هفته های پایانی کاملا حس می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی، نتایج این هفته می تواند صعود 4 تیم به مرحله دوم و سقوط سه تیم به دسته پایین تر تا حدودی مشخص کند.

شاهین شهرداری بوشهر و سه امتیاز حیاتی و بی دردسر

شاهینی ها که با تغییر کادر فنی و ورود حمید کللی فرد در مصاف با همنام ماهشهری خود صاحب 3 امیتاز ارزشمند شدند این هفته نیز 3 امتیاز بازی کیش به حسابشان واریز خواهد شد تا 30 امتیازی شده و بیش از پیش به صعود به مرحله دوم امیدوار باشند. سفید پوشان بوشهری در صورت توقف سردار بوکان و شهرداری تبریز در این هفته یک یا دو پله در جدول صعود خواهند داشت.

مصاف شهرداری ها ؛ تبریزی ها در مصاف با صدرنشین به دنبال قطعی کردن صعود

شهرداری تبریز – شهرداری همدان

شهرداری تبریز 30 امتیازی در این هفته میزبان شهرداری همدان 39 امتیازی است که از هم اکنون صعود خود را به مرحله بعد قطعی خواهد کرد این بازی از دو جهت حساس خواهد بود از یک طرف تبریزی های با پیروزی در این دیدار می توانند صعودشان را به مرحله بعدی تا حدود زیادی قطعی کنند و از طرفی دیگری شهرداری همدان که می خواهد به عنوان تیم اول گروه به مرحله دوم صعوذ کند با پیروزی در برابر همنام تبریزی خود این مهم را قطعی خواهد کرد.

3 امتیاز از نان شب واجب تر 

هف سمنان – کارا شیراز

شکست هفته گذشته هف سمنان در بندر عباس موقعیت این تیم را در جدول به شدت به خطر انداخته است آنها در برابر کارا شیراز فقط سه امتیاز را می خواهد تا در کورس صعود قرار بگیرند در طرفی دیگر فراز و نشیب های و حواشی عجیب و غریب تیم کارا شیراز آنها در خطر سقوط قرار داده شکست شیرازی در سمنان یک گام دیگر آنها را به سقوط نزذیک تر خواهد کرد. تساوی در این دیدار برای هر دو تیم سمی مهلک محسوب می شود.

حساس ترین مصاف هفته؛ سربازها می خواهند زنده بمانند

نیروی زمینی تهران – سردار بوکان

نیروی زمینی با 24 امتیاز هنوز روی کاغذ شانس دارند آنها با استفاده از نیروی جوانی و سرعت بالای بازیکنانشان در خط حمله در دیدارهای خانگی برای هر تیمی می توانند دردسر ساز باشند.

دیدار با سردار بوکان برای سربازان نیروی زمینی حکم مرگ زندگی خواهد داشت زیرا که تساوی در این بازی هم می تواند آنها از صعود کاملا ناامید کند و از سویی دیگر بوکانی ها هم نمی خواهند بازنده این دیدار حساس باشند آنها با 29 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارند و در صورت شکست و حتی تساوی جای خود را به شاهینی ها خواهند داد و نفس سربازان نیروی زمینی را به شدت پشت سر خود احساس خواهند کرد.

مصاف دو تیم با وضعیت بحرانی

پاس همدان – آلومینیوم هرمزگان

خبر کسر 6 امتیاز از پاس همدان این تیم را وارد یک بحران کرده است و اگر آنها برنده این دیدار نباشند قطعا با روزهای سختی روبرو خواهند بود و از طرفی دیگر آلومینیوم هرمزگان با 22 امتیاز از اگر بازنده این یازی نباشد می تواند به ماندن در لیگ 2 امیدوارتر شود.

شاهین و کاسپین مصافی با آخرین روزنه های امید؛ تساوی پایان کار دو تیم؟

شاهین ماهشهر – کاسپین قزوین

ماهشهری ها با 24 امتیاز هنوز برای صعود امیدوار هستند و پیروزی در دیدار با کاسپین آنها را به مدعیان گروه نزدیک خواهد کرد و هرچند چشم به بقیه بازی ها هم دارند تا بلکه نتایج به نفعشان رقم بخورد واز طرفی دیگر کاسپین قزوین هم که با 18 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد سخت به 3 امیتاز این دیدار احتیاج دارد تا بتواند خود را در جدول بالا بکشد شکست آنها در ماهشهر زنگ سقوط را برای آنها به شدت به صدا در می آورد. تساوی این دو تیم برای رقبا خوشحال کننده ترین خبر خواهد بود.

 

انتهای پیام/