اختصاصی| سرمربی ایرانجوان مطرح کرد؛

سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر گفت: با کسب نتیجه مناسب در بازی آینده در برابر تیم راه آهن سهمیه لیگ یک تیم ایرانجوان بوشهر را نگه می داریم.

به گزارش فرتاک ورزشی از بوشهر، سعید مفتخر بعد از ظهر دوشنبه پس از شکست یک بر صفر تیم ایرانجوان بوشهر در دیدار برابر اکسین البرز گفت: با وجود اینکه برای تثبیت بقا در لیگ یک نیاز مبرم به کسب امتیاز داشتیم ولی بازی در مقابل تیم اکسین البرز را واگذار کردیم. 

وی بیان کرد: در اواخر نیمه نخست با تک موقعیتی که به حریف دادیم آنها موفق به گلزنی شدند و پس از آن با ایجاد موقعیت های فراوان نتوانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. 

مفتخر ادامه داد: از راه های مختلف شانس خود برای رسیدن به گل را امتحان کردیم ولی هیچکدام از راه ها از جمله بازی هوایی، ارسال از کناره ها و نفوذ از عمق دفاع حریف برای گلزنی کارساز واقع نشد. 

وی بیان کرد: در این دیدار چند بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و صادق گشنی نیز با وجود مصدومیت، از او در نیمه دوم استفاده شد. 

مفتخر ادامه داد: با این وجود در یک هفته باقیمانده از بازی‌ها با تمام توان، خود را آماده دیدار با راه‌آهن می کنیم تا بتوانیم سهمیه این تیم در لیگ یک را حفظ کنیم. 

تیم اکسین البرز با این برد 46 امتیازی و هم امتیار با تیم نساجی در رده دهم قرار گرفت و تیم ایرانجوان بوشهر نیز با 35 امتیاز همچنان در رده چهاردهم باقی ماند تا برای بقا در لیگ چشم به دیدار پایانی خود داشته باشد. 

تیم ایرانجوان بوشهر در هفته سی و چهارم بازی ها در تهران به مصاف تیم راه آهن می رود و تیم اکسین البرز نیز در خانه با مس کرمان دیدار می کند. 

خبرنگار: "عبدالصمد شهریاری"

 

انتهای پیام/