امین منوچهری مهاجم سابق استقلال که در حال حاضر در تیم نساجی مازندران بازی می کند بابت پیش کشیده شدن اسمش در نشست مطبوعاتی بازی ملوان و خونه به خونه از سرمربی سابقش گلایه دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

، این مهاجم بلندقامت که همواره از محمد مایلی کهن به عنوان یکی از مربیان مهم دوران فوتبال خود یاد می کند در این باره می گوید: من به آقای مایلی کهن بسیار مدیون هستم و همیشه به ایشان احترام می گذارم و هر حرفی که از زبان ایشان علیه من بیرون بیاید سرم را بالا نخواهم گرفت این را از همین اول کار می گویم تا بدانید حرمت استاد و شاگردی را می دانم بخصوص آقای مایلی کهن که به گردن من حق بسیاری دارد.

او در ادامه گفت: اما دیروز آقای مایلی کهن در نشست مطبوعاتی از لفظ خیلی بدی در مورد من و آرش برهانی استفاده کرد که من واقعا از ایشان توقع نداشتم. البته من فقط از جانب خودم صحبت می کنم و آرش اگر خودت دوست داشته باشد در این زمینه صحبت می کند، لفظی که آقای مایلی کهن استفاده کرده و گفته آدم دیگری نبود که از قبر بیرونش بیاورید به صورت کلی هم لفظ خوبی نیست چه برسد درباره فوتبال به زبان بیاید.

وی ادامه داد: توقع ما از آقای مایلی کهن این است که بعد از چند دهه کار کردن در فوتبال بیشتر به خودش مسلط باشد اگرچه در انزلی فشار خیلی زیاد است و من امسال در رقابت های لیگ دسته اول فشار شدید موجود در این رقابت ها را به خوبی لمس کرده ام. در نهایت فکر می کنم هنوز برای من زود است که به گفته آقای مایلی کهن داخل قبر بروم و خودم را تمام شده بدانم چون تازه 30 سالم شده و جوان هستم و بازی کنم و دین خودم را به فوتبال و طرفدارانی که همواره از من حمایت کردند ادا کنم.

 

منوچهری درپایان حرف هایش می گوید: برای آقای مایلی کهن و ملوان آرزوی موفقیت می کنم همین طور برای سایر تیم های پرطرفدار مثل تیم خودمان نساجی و تیم سپیدرود که واقعا جایشان در جمع برگزیدگان فوتبال ایران خالی است و امیدوارم روزی برسد همه این تیم های مردمی و پرطرفدار در لیگ برتر حضور داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/