اختصاصی| بازیکنی با قابلیت بازی در تمامی پست ها؛

محمد علیزاده هافبک دفاعی،خونه به خونه با بازی امروز مقابل ملوان،بار دیگر در پست غیر تخصصی خود بکار گرفته شد.

 به گزارش فرتاک ورزشی، بازیکن چمستانی بابلی ها که در سال گذشته به عضویت این تیم در امد،در طول این دو فصل بیشترین حضور را در میدان داشته است.

وی که در زمان علیرضا مرزبان در پست خود به کار گرفته می شد و الحق والانصاف انقدر فوق العاده بود که مرزبان مجبور شد از سیستم چرخشی استفاده کند و از بین مازیار زارع و میثم نقی زاده یکی را در کنار به وی استفاده کند.

اما نکته جالب ماجرا این می باشد که با امدن نادر دست نشان به عنوان سرمربی بابلی ها،با توجه به اینکه این تیم در کناره ها ضعف هایی را داشت محمد علیزاده را در چند بازی در دفاع راست و چپ برد تا این مشکل را برطرف کند سپس در یک بازی که مقابل نفت مسجد سلیمان در خارج از خانه بود،وی به طرز خارق العاده ای در سه پست متفاوت بازی کرد و اوج کار وی ان بود که وقتی مدافع اخر خونه به خونه،رامتین سلیمان زاده مصدوم شد،علیزاده با تصمیم دست نشان در پست مدافع اخر به میدان رفت،تا بابلی ها ان بازی را به سلامت پشت سر بگذارند.

علیزاده که دو هفته ای بود به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم نبود پس از وقفه ای به ترکیب اصلی تیم بازگشت و بازی خوب و حساب شده ای را از خود در سمت راست خط دفاعی خونه به خونه به جای گذاشت.

حال باید منتظر پایان فصل باشیم و مشاهده کنیم که وی به تیمی جدید می رود؟ یا برای سومین فصل متوالی در بابل می ماند.

نویسنده: "حسین پنبه کار"

 

انتهای پیام/