هفته هفتم مرحله دوم لیگ دسته دو فوتبال کشور عصرامروز سه شنبه۹۶/۲/۵ و از ساعت ۱۶:۳۰با برگزاری شش بازی در شهرهای مختلف کشور به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی، در گروه B این رقابتها و در ال کلاسیکو فوتبال خوزستان در ورزشگاه شهدای نفت،تیم های نفت امیدیه و شهرداری ماهشهر که در دیدار رفت به تساوی رسیده بودند امروز در دیدار برگشت به مصاف هم رفتند.

ماهشهری ها که با کسب ۲پیروزی پیاپی با ۹امتیاز در رده دوم جدول قرار داشتند به مصاف نفت امیدیه ای رفتند که با ۷امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.

این دیدار که با حاشیه ها و جنجال های زیادی بر روی سکوها و درگیری بین تماشاگران دوتیم آغاز شده بود،در نهایت با پیروزی نفسگیر شهرداری ماهشهر با نتیجه۲_۱برابر نفت امیدیه به پایان رسید.

نصرالله درفشی فر از روی نقطه پنالتی تک گل نفت امیدیه را به ثمر رساند و حکیم حزباوی پور مهاجم گلزن شهرداری ماهشهر در روز تولد خود یک پنالتی را برای شهرداری از دست داد ویک گل برای تیم خود زد و حامد سلیمانی در واپسین ثانیه های بازی گل دوم و پیروزی بخش شهرداری ماهشهر را به ثمر رساند.

نفت امیدیه اما بااین شکست، همان 7 امتیازه ماند و آنها درحالی باختند که 1-0 از حریف جلو بودند و این شکست، سبب شد تا هواداران شعار حیا کن رها کن سر دادند اما باید بدانند که آنها هنوز از بخت اصلی صعود هستند و باحمایت مربی بومی شان، می توانند به راحتی لیگ یک را بغل کنند.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می باشد:

نفت امیدیه: رضا شریفی - سعید مرادی - خیرالله ویسی - محسن طیبی - علی حسینی - میلاد ربانی - مهدی داغر - سیاوش روایی - حسین جودکی - نصرالله درفشی - نیما ظفریان

سرمربی: داریوش هرمزی

شهرداری ماهشهر: امیر مالکی - کوشا بختیاری - محمد باشی - حسین جعفری پور - محمد بختیاری - مهدی ثامری - سجاد قنواتی - حامد سلیمانی - محمد پهلوان پور - حکیم حزباوی - سید علاء خلف زاده

سرمربی: مجید باقری نیا

خبرنگار: "جعفر ابوشهید"

 

انتهای پیام/