اختصاصی| نفت و گاز گچساران بازی و اخلاق را باخت؛

تیم فوتبال اروند خرمشهر در دیداری خارج از خانه موفق شد نفت و گاز گچساران را شکست دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی، تیم فوتبال اروند خرمشهر که هفته گذشته باپیروزی مقابل هف سمنان خود را بالانشینان گروه رساند و باپیروزی در این بازی می توانست خود را در جمع سه تیم برتر این رقابت ها ببیند، موفق شد در دیداری جنجالی و در دقایق پایانی برنده بازی شود.

اگر بخواهیم از بازی و کیفیت آن صحبت کنیم، چیزی جز چند موقعیت مختصر نمی توان صحبت کرد. اما آنچه دل فوتبال دوستان را به درد آورد و همچنین مایه تاسف شد، میزبانی بد باشگاه نفت و گاز گچساران بود.

این باشگاه درحالی بازی را در ورزشگاهی برگزار کرد، که نیمکت برای نشستن اعضای کادرفنی و بازیکنان ندارد و بااستفاده از صندلی های تک نفره که 10سال قبل در عروسی ها استفاده می‌شد، اکنون آنها درحال استفاده کردن هستند.

اوج میزبانی بد گچسارانی‌ها زمانی بود که آنها چندین بار به دلیل اعتراض به داوری به سمت زمین هجوم بردند و این امر سبب شد تا هواداران گچسارانی نیز تحریک شوند به داخل زمین هجوم آورند. بی شک این بازی در دل تاریخ ماندگار خواهد شد و گچسارانی ها علاوه بر اینکه بازی را واگذار کردند، اخلاق را نیز باختند.

اروند با این پیروزی با 11 امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر، در جایگاه دوم جدول گروه اول لیگ دو جای گرفته است و نفت و گاز گچساران نیز باهمان 9 امتیاز، به رده چهارم سقوط کرد.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می باشد:

نفت و گاز گچساران: هادی زرین ساعد - علی جهانگیری - کریم شارودی - عماد قاسمی  - نبی اله اسدی - علی کرمی - اسماعیل هاشمی نیا - مرتضی حیدری - سید یحیی رحمانی - فرشید پاداش - سهیل صالحی

سرمربی: داریوش یزدی

اروند خرمشهر: 

رسول باجلوند - امین حجازی - علی مغنمیان - محمد سیاه - رسول سروش نیا - رضا هاشمی - فرشاد بهاروند  - سجاد عباسی - حامد سرلک - علی بیگدلی - علی محمد چراغی

سرمربی: علی نیکبخت

 

انتهای پیام/