در روزی که هواداران شاهین با حضور یکپارچه و تشویق های بی امان عرصه را بر حریف تبریزی تنگ کرده بودند، شاگردان حمید کللی فرد نتوانستند از این دیدار خانگی امتیازی دشت کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی، شاهینی در نیمه اول نسبت به حریف برتری داشتند و دو بار در دقایق ۷ و ۳۲ توسط عباسیان و خدا بنده لو می توانستند به گل برسند که این چنین نشد در مقابل تبریزی ها دل به ضد حملات و ارسالهای بلند داشتند و در به طور مکرر با وقت کشی بازی از سرعت انداختند.

در اواسط نیمه دوم برخورد دروازه بان تیم شهرداری تبریز با عباسیان می توانست پنالتی باشد اما داور از آن صحنه گذشت.

در ابتدای نیمه دوم تیریزی ها با دوندگی بیشتر رو به جلو بازی کردند و روی ضد حملات خطرناک بودند و موفق شدند در دقیقه ۶۰ روی فرار مهاجم سرعتی خود، پور محمد به گل برسند.

در ادامه بازیکنان شاهین شهرداری روز ناهماهنگی را پشت سر گذاشتند نتوانتستد از موقعیتهای خود استفاده کنند تا اولین شکست خانگی شاهین در این فصل رقم بخورد.

شرایط جدول هم اکنون به گونه ای است هر شش تیم جدول گروه یک شانس صعود دارند و هیچ تیمی در حاشیه امنیت نیست و به نظر می رسد رقابتهای این گروه تا روز آخر حساسیت بالای خود را داشته باشد.

شاهین شهرداری بوشهر در سه دیدار آینده خود در بوشهر میزبان تیمهای نفت و گاز گچساران و اروند خرمشهر و در سمنان به مصاف تیم هف خواهند رفت.

ترکیب دو تیم به شرح ذیل می باشد:

شاهین شهرداری بوشهر: جاسم یاسرالهی، حسین کاظمی، بهروز نوروزی فرد، محسن ارزانی، مهدی نظری، مسعود نظرزاده، محمد محبی، مجید خدابنده لو، حسن آتشی، افشین محمدی و یزدان عباسیان

سرمربی: حمید کللی فرد

شهرداری تبریز: فرهاد مجد کرمانشاهی - توحید قوچانی - شیرزاد فرید - رسول پیرزاده - بابک نوین - رضا نجاری - جواد نعمتی - علی پورمحمد - سینا هاشمی - امیر خدایی - حسین قره داغی

سرمربی: علی صالح پناهی

خبرنگار: "عبدالرضا کللی"

 

انتهای پیام/