سرمربی تیم شهرداری تبریز گفت: این تیم و شاهین بوشهر شایسته صعود به لیگ دسته یک فوتبال کشور هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی، میرعلی صالحی پناهی شامگاه سه شنبه بعد از برد یک بر صفر تیمش در برابر شاهین بوشهر درگفت و گو با خبرنگاران افزود: تیم شاهین از تیم های ریشه دار است که امروز توانستیم با تلاش بازیکنان بر آنها غلبه کنیم.

وی یادآورشد: برای صعود به لیگ دسته یک کشور مصمم هستیم و با کسب امتیاز لازم از بازی های باقیمانده سعی در تحقق این مهم داریم.

صالحی پناهی گفت: همه تیم ها از شانس صعود برخوردار هستند و تا هفته پایانی لیگ نمی توان تیم صعود کننده به لیگ دسته یک را پیش بینی کرد.

وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: تیم داوری در این دیدار چند اشتباه داشت که از مهمترین آنها نگرفتن یک پنالتی برای تیم شاهین بود.

صالحی پناهی ادامه داد:در دیدار رفت بین دو تیم نیز داور یک گل صدرصد تیم شهرداری تبریز را آفساید اعلام کرد تا در آن بازی خانگی نتوانیم سه امتیاز لازم را کسب کنیم.

وی در ارتباط با وقت تلفی بازیکنان تیمش نیز گفت: این رویه تنها در تیم تبریز رقم نخورده بلکه تیم شاهین نیز در دیدار رفت دو تیم با همین سبک و سیاق بازی را اداره کرد.

صالحی پناهی ادامه داد: در دیدار هفته آینده نیز به مصاف هف سمنان می رویم و سعی می کنیم با گرفتن 3 امیتاز بازی خود را در کورس تیم های مدعی صعود به لیگ دسته یک نگه داریم.

خبرنگار: "عبدالصمد شهریاری"

 

انتهای پیام/