تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در دیداری خانگی 1-0 از تیم شهرداری تبریز شکست خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی، محمد سوادکوهی مهاجم تیم فوتبال شاهین بوشهر درخصوص بازی گفت: بازی خوبی بود و زیاد نمی توانم درمورد بازی توضیح دهد. این باخت خیلی برای ما بد بود و در کل، ما در بازی امروز بدشانسی بزرگی آوردیم و تیم حریف ما نیز فقط دفاع می کرد و کار دیگری بلد نبود.

وی افزود: واقعا در بازی امروز شرمنده هواداران و مردم بوشهر شدیم. بعد از بازی در رختکن ما عزاخانه برپا شده بود زیرا ما می خواستیم در این بازی پیروز شویم و همدل شده بودیم، اما ضدفوتبال تیم حریف، سبب شد ما اعصابمان به هم بریزد و در نهایت آنها روی یک حادثه گل بزنند.

سوادکوهی درخصوص نیمکت نشینی های مداومش گفت: من وقتی به عنوان مهاجم به تیم شاهین پیوستم، بهترین گلزن تیم سابقم بودم و این یعنی بهترین عملکرد و اینکه در اینجا فیکس بازی نمی کنم، نظر مربی تیم است که به آن احترام می گذارم و حتما ایشان معتقد هستند که در نیمه دوم به بازی بیایم تا روی توپ های هوایی خطرساز شوم.

وی در پایان درخصوص بازی هفته آینده این تیم گفت: از امشب، باخت مقابل شهرداری تبریز را فراموش خواهیم کرد و به بازی های آینده فکر می کنیم. هفته آینده با نفت و گاز بازی داریم و شک ندارم انتقام باخت مقابل شهرداری تبریز را از نفت و گاز خواهیم گرفت و باحمایت هوادارانمان، سه امتیاز می گیریم و مجددا در گروه خود مدعی صعود می شویم.

 

انتهای پیام/